Березюк: На коліна ставити ця влада може, а відповідати в суді боїться

0
142
Фото: pl.com.ua
Загрузка...

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у відкритому розгляді справи за позовом Олега Березюка до Юрія Луценка.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року Генеральний прокурор Юрій Луценко із трибуни Верховної Ради заявив, що голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк має «вийти в центр Львова, стати на коліна, поцілувати національний прапор і скласти мандат» та пообіцяв зустрітись у слідчого та в суді. До суду звернувся сам Олег Березюк, вимагаючи визнання дії Генпрокурора протиправними.

«Та, мабуть, Генеральний прокурор передумав зустрічатися в суді. Бо суд відмовив у відкритому розгляді справи, назвавши клопотання про це «очевидно безпідставним та необґрунтованим». Виявляється, приниження Генеральним прокурором із трибуни парламенту всього українського суспільства є неважливим і несуттєвим, – зазначається на samopomich.ua.

Уся суть сьогоднішньої влади в тому, що «на коліна ставити» вони можуть, знущатися можуть, красти можуть, а відповідати у прямому відкритому судовому засіданні вони бояться», – прокоментував ухвалу суду Олег Березюк.

Напевно, актуальним є і питання, чи постануть перед судом замовники і виконавці антидемократичного розгону наметового містечка 3.03.2018 р. біля Верховної Ради в Києві…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ