Заступник губернатора радить писати заяви в поліцію… на захисників лісів

0
167
Загрузка...

Про це йшлося на нараді, присвяченій підсумкам діяльності підприємств лісогосподарської галузі Буковини за 2016 рік та завдань на 2017 рік, яка відбулась в Чернівецькій облдержадміністрації.

Учасники наради визнали роботу держлісгоспів краю, підпорядкованих Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, задовільною. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

У нараді взяли участь голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, в. о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий, нинішній куратор лісової галузі краю, новопризначений заступник голови ОДА Василь Гостюк, директори держлісгоспів області.  «Лісогосподарська галузь Буковини працює нормально, – зазначив голова ОДА Олександр Фищук. – Ми знаємо ситуацію по кожному лісовому державному підприємству. Голови райдержадміністрацій також повинні нести відповідальність за стан лісового господарства в районах та ефективно вирішувати нагальні питання, що виникають у роботі галузевих державних підприємств».

Серед таких нагальних питань керівники облдержадміністрації назвали, зокрема, проблему незаконного втручання в роботу держлісгоспів тих, хто почасти безпідставно називає себе громадськими активістами, чиї дії спрямовані на дестабілізацію діяльності провідної галузі краю.

«Як представники держави ви повинні активно відстоювати свою правоту у судах, захищати ділову репутацію», – наголосив заступник голови ОДА Василь Гостюк, звертаючись до директорів держлісгоспів краю.  Саме за ініціативи Василя Гостюка Чернівецький лісгосп нещодавно звернувся із заявою до правоохоронних органів щодо умисного перешкоджання у виконанні державним підприємством господарських обов’язків з боку окремих громадських діячів, депутатів місцевих рад м. Кіцмань та Кіцманського району.

«Усі питання, що виникають, потрібно вирішувати з державницьких позицій», – наголосив Олександр Фищук.

«Лісогосподарські підприємства області ведуть лісове господарство рентабельно, на рівні світових вимог, про що свідчать висновки незалежних європейських експертів та сертифікати Міжнародної наглядової ради, – наголосив у своєму виступі на нараді в. о. начальника ЧОУЛМГ Роман Череватий. – Минулого року на догляд за лісами, охорону від пожеж та правопорушень, на посадку нових лісів лісгоспи спрямували власних 135 мільйонів гривень, не взявши жодної копійки з державного чи обласного бюджету. Навпаки, держлісгоспи є бюджетоутворюючими підприємствами районів та територіальних громад краю. Торік вони перерахували 145 мільйонів гривень податків до бюджетів усіх рівнів, 43,9 мільйонів гривень – до фонду єдиного соціального внеску». Озвучені фінансові показники є чи не найкращими у промисловому секторі Буковини.

Серед проблемних питань лісового господарства Буковини керівництво виконавчої гілки влади краю назвало єдине – незадовільну роботу прес-служби лісової галузі області.

Джерело: freelife.cv.ua

Нагадаємо, раніше керівник ДП «Чернівецький лісгосп» написав заяву в поліцію на людей, які виступають проти рубок в Кіцманському лісі.

***

***

Проти Гешка і Ко відкрили кримінальне провадження за… боротьбу проти вирубку лісів

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ