Тричі мер Черкас – віце-губернатору Буковини: «У вас повинен бути Палац спорту»

0
160
Загрузка...

Про проблеми і перспективи розвитку баскетболу та інфраструктури в Чернівцях, підтримку головної баскетбольної команди краю молодий перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк (який сам захоплюється цією грою) спілкувався 14.08.17 під час зустрічі з керівником обласної федерації баскетболу Олександром Тюріним та почесним президентом БК «Черкаські мавпи» Сергієм Одаричем.

«”Я люблю цю гру*”.

Майже під завершення робочого дня знакова зустріч з головою

Михайло Павлюк

Чернівецької обласної федерації баскетболу Олександром Тюріним та меценатом, підприємцем, тричі міським головою Черкас та почесним президентом БК “Черкаські мавпи” Сергієм Одаричем. Говорили про популяризацію баскетболу в області, відновлення аматорського регіонального чемпіонату, збільшення фінансових можливостей місцевих програм розвитку спорту. “У вас повинен бути Палац спорту, це амбітне завдання, яке дозволить сприяти розвитку багатьох олімпійських видів спорту” сказав мені пан Одарич. 

Справді, свого часу було розроблено проект землеустрою на відведення ділянки бл. 6 га на вул. Рівненській під Палац Спорту. Однак, проект наразі не затверджений рішенням сесії міської ради. Нам усім є, без сумніву, на чому зосередити увагу. Треба підготувати відповідні пропозиції та провести необхідні розрахунки. Найближчим часом, на базі обласної ДЮСШа міста планується відкрити додатково відділення з баскетболу (передбачає кілька тренерів), обласне управління молоді й спорту разом з департаментом освіти й науки докладають до цього зусиль. Варто підтримати у новому сезоні місцевий клуб “Буковина-Старлайф-Чернівці”, який побореться за успіх у першій Всеукраїнській лізі. Варто спробувати реалізувати ще ряд проектів спільно, щоб у підсумку, серед іншого, частіше бачити молодь по місту й області, яка спішить на відповідну секцію чи відкритий майданчик, тримаючи під боком баскетбольний м’яч, а за плечем – ранець з спортивною формою.

I love this game – загальновідомий лозунг, офіційний лозунг професійної баскетбольної ліги (США)»

Нагадаємо, на стику десятиліть Чернівці навіть «засвітились» було у вищій баскетбольній лізі України, саме тоді, коли у цьому дивізіоні розігрувались нагороди чемпіонату України. Успішно виступав тоді БК «Стріба». Але без належної підтримки з боку влади розвинути той цікавий баскетбольний проект не вдалося. Можливо, час повторно націлитися на якісь вищі баскетбольні цілі?;) Тим більше, що в нашій області має підприємство знаний баскетбольний меценат Михайло Бродський…

Джерело: SportBuk.com

***

«СТРІБА» ДАЛА БІЙ «ЧЕРКАСЬКИМ МАВПАМ» (+ ФОТО)

***

ПЕРШИМ ЗАСТУПНИКОМ ГУБЕРНАТОРА СТАНЕ СИН КОЛИШНЬОГО ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА?

***

ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ, ВЖЕ ВКОТРЕ, ВИМАГАЄ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ