Держлісгоспи передали військовим в зону АТО 2 тонни продуктів

0
128
Загрузка...

Усі державні лісогосподарські підприємства Буковини, підпорядковані Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, долучилися до збору продуктів, які передали нашим воїнам у зону проведення військових дій на сході країни.

Майже 2 тонни домашньої консервації, копченостей, солодощів повезе на передову волонтер Василь Назарко.

«Тільки приїхав із зони проведення АТО. Був там вже близько сто разів з волонтерською місією, у найгарячіших точках, куди важко доїхати, – Попасна, Піски, Щастя, Авдіївка», – розповів Василь Назарко.

«Приємно відмітити, що в чергове на запит допомогти воїнам АТО щиро відгукнулися держлісгоспи краю на чолі з Чернівецьким обласним управлінням лісового господарства, –зазначив голова громадської організації «Буковинська громада» Володимир Дорош, – Постійно і безвідмовно лісівники допомагають продуктами, пальним. Цього разу продуктові набори від буковинських лісівників їдуть в район Авдіївки, що на Донеччині. Там їх зустрінуть наші колеги-волонтери. Від їх імені та від себе особисто хочу висловити подяку трудовим колективам наших лісогосподарських підприємств».

«З самого початку бойових дій на Сході країни працівники лісової галузі краю надають посильну допомогу українським воїнам, що тримають оборону на Донбасі. Допомагати військовим, які перебувають у зоні АТО – наш обов’язок», – наголосив в.о.начальника Чернівецького обласногоуправління лісового тамисливського господарства Роман Череватий.

Джерело: bukoda.gov.ua

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ