Дипломат: потрібні ідеї – яким має бути світ, щоби заробляти, а не воювати

0
137
Загрузка...

Буковинський дипломат і політик, екс-речник МЗС (2005-06), колишній директор Департаменту європейської інтеграції Секретаріату КМУ (2012—2013) Василь Філіпчук висловився в контексті держсекретаря Тіллерсона та перспектив України у цьому контексті.

 

На своїй сторінці у Facebook Василь Філіпчук написав:

«Колеги, які знають Штати краще за мене, радіють номінуванню Рекса Тіллерсона на посаду держсекретаря США. Кажуть – “це той же Трамп, лише трошки менше”.
Він вміє і може домовлятися, терпіти не може трьоп ні про що, не буде говорити про Божу росу коли на нього спробують плюнути, готовий до серйозного розгляду компромісів, які дозволять врегулювати проблеми. Але якщо хтось не захоче домовлятися – то пожалкує, підставиться – пожалкує, а набреше і не дотримається домовленостей – то дуже пожалкує.
Це я до того, що пора припиняти плачі Ярославни “we are bleeding for you”, від якого у наших партнерів починається вже алергія, а пропонувати конкретні ідеї – як врегулювати конфлікт з Росією, як врегулювати ситуацію з Кримом і якою має бути Європа і світ, де можна заробляти, а не воювати. Вони бізнесмени у західному розумінні цього слова, їм лапшу на вуха не навісиш. Це торкається усіх на пострадянському просторі – і росіян, і наших».

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ