Лубківський: Українців лякають примарними «шатунами»

1
150
Загрузка...

Колишній радник голови СБУ Маркіян Лубківський тричі в суді виграв у екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова, який намагався довести, що заява на брифінгу СБУ про його причетність до фінансування акцій протесту була наклепом. Суд визнав це просто «оціночними судженнями».

azarov-lubkivskiy

Лубківський наголошує, що СБУ за часів головування Наливайченка оприлюднювала лише підтверджені дані, а тепер українців лякають примарними «шатунами»…

Отож, екс-радник голови Служби безпеки України виграв касацію у колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Це вже третій суд у справі про наклеп проти СБУ та Лубківського, який Азаров програє.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних та кримінальних справ 19 жовтня цього року залишив у силі рішення Шевченківського райсуду Києва та Апеляційного суду Києва, які постановили: у квітні 2015 року на той час радник голови СБУ Маркіян Лубківський, говорячи журналістам про фінансування Азаровим ймовірних акцій, які покликані дестабілізувати ситуацію в Києві та інших містах, нічиїх прав не порушував.

Маркіян Лубківський говорить, що ні дня не сумнівався у своїй перемозі, адже СБУ за керівництва Наливайченка завжди оприлюднювала лише підтверджену інформацію.   “СБУ часів Наливайченка завжди діяла професійно: спочатку розслідувала – потім озвучувала. Я у квітні минулого року конкретно сказав: дестабілізувати ситуацію будуть коштами Азарова. А що ми чуємо зараз? Українців лякають примарними “шатунами”, а Адміністрація Президента зустрічає людей триметровим парканом та кордоном силовиків”, – зазначив Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, що в червні 2015 року представники Азарова звернулися до суду із позовом до Служби безпеки України за участю третьої особи – Лубківського – про визнання озвученої ним інформації недостовірною і такою, що порушує особисті немайнові права позивача – право на повагу до честі й гідності, на недоторканість ділової репутації. В Україні колишнього прем’єр-міністра звинувачують у перевищенні влади, що спричинило тяжкі наслідки, привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем. За останніми повідомленнями, Азаров перебуває в Росії.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РІШЕННЯ СУДУ:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ