«Погром» на «Льодовому майданчику» після виїзду «Аміри» (відео, фото, коментарі)

2
1327
Загрузка...

Зовсім не «творчо» виглядає зал, в якому займалась на «Льодовому майданчику» школа танців «Аміра» після того, як вони залишили це приміщення…

 

У понеділок, 24.10.16, власник «Льодового майданчика» Павло Польовий запросив представників ЗМІ
подивитися на наслідки виїзду з приміщення школи танців «Аміра». Представники останньої теж завітали на брифінг. І сказали свою версію подій. Не без суперечностей. Зокрема, у публічних заявах про проблеми навколо продовження оренди школою танців «Аміра» приміщення на «Льодовому майданчику» фігурувало, що їх не влаштувала нова ціна (оренда була 15 тис. грн. в місяць, з нового сезону підняли до 25 тис. грн.). Тепер же йшлося про проблему, що не було угоди, якою ніби хотіли застрахувати себе від можливих змін вартості оренди бодай на рік. Хоча до цього без договору нормально співпрацювали роки…

Павло Польовий зауважив, що потрощене майно було власністю «Льодового майданчика», оскільки вартість була відмінусована від оренди. Представниці «Аміри» цей факт заперечують. Польовий припустив, що вони бралим гроші на ремонт і придбання і у батьків, і від оренди мінну сували, тобто подвійно… Тому, мовляв, вони і не визнають…

Чому все-таки розбили дзеркала і т.п., – не дуже зрозуміло… Особливо для педагогів, які працюють з дітьми і говорять про високі матерії…

Утім, дивіться і слухайте самі…

До сказаного на брифінгу для fakty.cv.ua Павло Польовий додав:
«Навіть в самому страшному сні я не міг собі уявити, що вона разом з батьками приведе дітей, і вони разом З ДІТЬМИ будуть нищити приміщення, в якому вони займались багато років. Я подав заяву в поліцію, по причині знищення МОГО майна. Всі ремонти які були зроблені у цих приміщеннях Я РОБИВ ЗА ВЛАСНІ КОШТИ!!! В тому числі отримані від арендноі плати. Але це МОІ РЕІНВЕСТИЦІІ в бізнес. Зароблене я вкладав у ПРИМІЩЕННЯ. Тому обов’язково судитимусь із громадянкою Демчучиною за відшкодування нанесених збитків. Я думаю, що причиною такого варварства є те, що пані Демчучина дізналась, що певна частина батьків і тренерів, хто був в іі школі , вели перемовини зі мною про подальшу аренду цих саме приміщень і розміщення тут новоі школи. Ось так вона відреагувала на те, що іі вже колишні діти хотіли тут займатись. Про яку педагогіку може йти мова? І взагалі хтось контролює цих ПСЕВДО викладачів? Я запросив подивитись на це і Городенського з Каспруком. Щоб вони подивились на результат роботи ПЕДАГОГА. якого вони захищали і рекомендували. Серце болить коли бачу такі результати СВОЄІ ПРАЦІ. Сім років я вкладав в це приміщення і душу і кошти. При цьому ЗА ВЛАСНІ КОШТИ ремонтував додаткові зали для цієі школи. А вона виявилась не педагогом а ВАРВАРОМ. І найбільше вражає, що знищували майно і ДІТИ, які тут займались…».

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО (натиснути на фото)

161023-amira-lyodoviy-fakty-cv-ua-8

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

***

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

 1. Відкрите звернення до підприємця Павла Польового,
  податківців, депутатів міської ради, чернівчан, колег і друзів!

  Ми, тренери, вихованці та батьки танцювальної школи «Аміра» вирішили виступити з відкритим зверненням, оскільки є проблеми і вчинки, про які не можна мовчати, які болять.
  22 жовтня наша школа, де займається понад 200 дітей, опинилися на вулиці. На вимогу підприємця Павла Польового ми змушені були вивезти наші речі та інвентар з «Льодового майданчика», де займалися понад 7 років. Тут росли наші чемпіони, гарувалися їх характери, міцніли захоплення та любов до танців і спорту, народжувалася справжня дружба. Усі ці роки ми справно сплачували за оренду приміщення Павлу Польовому, підтримували його починання, не мали жодних претензій з його боку. Ми вірили у щирість молодого підприємця, який завжди заявляв, що підтримує спорт, любить дітей, є соціально відповідальним, пишається Чернівцями. Тому не надавали особливого значення, коли він неодноразово відмовляв у проханні юридично, шляхом укладання договору оренди оформити наші стосунки. Тобто понад 7 років ми справно сплачували орендну плату «у кишеню» Павлу Польовому.
  І тепер ми опинилися на вулиці серед навчального року тільки тому, що після чергового підняття орендної плати за користування залом посміли вимагати у Павла Польового жити за законом – укласти договір оренди та надати рахунок для зарахування орендної плати. Після відмови це зробити ми звернулися до депутатів Чернівецької міської ради, оскільки саме міська рада є співзасновником ТОВ «Льодова арена – Чернівці», де Павло Польовий працює директором. Діяли таким чином, оскільки рік назад, як і більшість спортсменів, підтримували вимогу Павла Польового до міської влади повернути йому «Льодовий майданчик», що на той час перебував у власності громади, вітали рішення про створення цього ТОВ, яке нарешті дозволило Павлу узаконити інвестиції у цей спортивний проект. Тому не розуміємо, чого таке обурення у Павла Польового і його друга Василя Забродського викликало наше щире прагнення також узаконити стосунки з орендодавцем.
  Сподівалися на підтримку і розуміння депутатів, вірили, що Павло Польовий рахується із думкою обранців громади, врешті-решт громадою Чернівців, яка є співзасновником його підприємства. Натомість отримали приниження, наклеп, погрози з боку Павла Польового і його друга Василя Забродського, який несподівано виявився заступником директора «Льодової арени». «Заслужений журналіст» Забродський публічно на очах вихованців і батьків образив керівника школи – жінку, довів до сліз наших вихованців. Павло Польовий заявив, що ні за яких умов, ні за які гроші не надасть в оренду приміщення нашій школі, оскільки ми посміли звернутися за допомогою до депутатів, мера, відкрито висловили свою позицію. Більше того, Павло Польовий і його друзі намагаються дискредитувати нашу школу, посіяти недовіру між тренерами, залякати батьків і вихованців.
  Але ми не здамося, ми єдині, дружні, сильні. Без даху над головою 28-29 жовтня ми проводимо у Чернівцях Міжнародний фестиваль «Кубок західного регіону Чернівці, 2016», у якому беруть участь майже 300 танцюристів з різних областей України та Польщі, вони в нас вірять, вірять в наш талант. Запрошуємо чернівчан на конкурс, підтримати юних танцюристів та їх віру у справедливість і добро!
  Танцювальна школа «Аміра», яку знають і шанують в Україні та за її межами, де вперше відчули силу і чарівність мистецтва танцю сотні юних чернівчан, не дозволить нечесному на руку ділку, шахраюватому підприємцю Павлу Польовому та журналісту без людської гідності Василю Забродському, які опустилися до брудної боротьби з дітьми та жінками, ганьбити честь нашого колективу!
  Просимо Чернівецьку міську раду скасувати рішення про створення ТОВ «Льодова арена – Чернівці» та повернути льодовий майданчик у власність громади міста. Вважаємо, що за 8 років роботи «Льодового майданчика» Павло Польовий повернув свої інвестиції і тепер цей спортивний об’єкт, який стоїть на землі міста, повинен працювати на громаду, а не на кишеню підприємця, який нехтує законами України.
  Звертаємося до податківців і правоохоронців із вимогою перевірити діяльність підприємця Павла Польового, з’ясувати, куди йшли кошти, які наша школа сплачувала йому за оренду сім років, скільки у цього підприємця працює найманих працівників і чи справді він один спроможний обслуговувати такий інфраструктурний об’єкт, чи справно він платить усі податки та збори. Переконані, що підприємець Польовий нахабно дурить свого співзасновника – громаду Чернівців і повинен за це відповідати за законом.
  Закликаємо колег – танцювальні школи та колективи, тренерів, усіх танцюристів – гуртуватися, бути солідарними, застерігаємо від співпраці з нечесним підприємцем, який зловживає довірою партнерів, відмовляється працювати у правовому полі, у будь яку хвилину, без жодних пояснень та застережень може виставити на вулицю орендаря, застосовує як засоби впливу наклеп, погрози і тиск.
  Щиро вдячні усім, хто підтримує нас у цій складній ситуації, бореться разом з нами за торжество справедливості. Особливо дякуємо журналістам, які об’єктивно висвітлюють цей конфлікт, дають можливість донести правду.
  Вітаємо наших нових вихованців, які лише цього року влилися у нашу дружню родину, дякуємо їх батькам, які не злякалися труднощів, повірили в «Аміру», наш колектив, нашим талановитим тренерам!

  Тренери, вихованці та їх батьки танцювальної школи «Аміра»,
  керівник ГО « Танцювальна школа « Аміра» Інна Демчучена.

 2. Ко всему вышесказанному хочется добавить, что Полевой уже заврался до такой степени, что уже не помнит что и кому врет….то он говорит что ремонты Амира сама делала и покупала зеркала, то вдруг начинает утверждать, что это он все тут покупал…. Странный горе-предприниматель, который на каждом углу бьет себя в грудь и кричит какой он благодетель для детей и граждан нашего города, делая бизнес на несчастном ледовом майданчике с устаревшим оборудованием… Его владелец стоит перед журналистами и жалуется на камеру как его сильно обидели…А на самом деле дело совсем в другом. Этот предприниматель хотел оотяпать хороший кусочек земли в центре города и у него это не получилось. Рассказывает всем как он хочет построить новые залы и отдать их для занятий танцами, а на самом деле неоднократно говорил руководителю школы танцев Амира что тут будет торговая площадь, и школу танцев перенесут в подвал, без окон и вентиляции, как только эта территория станет его собственностью. Выкинув школу танцев на улицу, запачкал свое белое и пушистое лицо. Оказывается он не такой хороший как себя представлял все эти годы. Оказывается, он заврался со всех сторон и у него сейчас агония. Теперь хочет запачкать и очернить еще кого то, устраивая разного рода провокации. Жаль что СМИ вместо того, что бы пройтись по танцевальным школам нашего города и рассказать как там тренируются дети, какие у них достижения, осветить мероприятия, которые они постоянно проводят – конкурсы, батлы, мастер-классы, слушают какой то бред от горе-предпринимателя, что его обидели танцоры их руководители и родители….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ