14 жовтня 2016 чернівчан запрошують на акцію проти війни

0
214
Загрузка...

У п’ятницю, 14.10.16, чернівчан запрошують на Центральну площу для участі у глобальній акції проти війни.

 

Про це повідомляють активісти у соціальних мережах:161014-aktsia-chernivtsi-proty-viyny

Чернівці, 14 жовтня, починаючи з 16:00, Центральна площа, напроти памятнику Тарасу Шевченку.
Запрошуємо всіх небайдужих чернівчан-патріотів долучитись до глобальної акції протесту, що буде проводитись в 21 місті України та 44 містах по всьому світу.
Серед міст що беруть участь в цій глобальній акції є: Цюрих, Париж, Лондон, Лос-Анджелес, Гонконг, Афіни, Відень, Сідней, Варшава, Лісабон, Рим, Будапешт, Берлін, Прага, Софія, Франкфурт, Рига, Таллінн, Київ, Москва, Гаага, Львів, Братислава, Тбілісі ….

Наші вимоги:
1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.
2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює – адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.
3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом – як на території Росії, так і в Криму – за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Ця демонстрація підтримує відкритий лист українського світової спільноти зі зверненням до лідерів міжнародного співтовариства, Європейського Союзу, Європейського Парламенту і ОБСЄ.

fakty.cv.ua

 

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ