Мер Каспрук запитує щодо «Майдану»: «Що роБЛЯТЬ!?» (відео)

0
347
Фото: Ігор Константинюк
Загрузка...

Олексій Каспрук публічно висловив обурення щодо телевізійної програми «Майдан» за участю екс-«нашоукраїнця» Василя Продана, який очолює фракцію «Рідне місто» у міській раді і, схоже, може стати секретарем міськради.

 

Ось як прокоментував програму «Майдан» від 27.09.16 на своїй сторінці у Facebook Олексій Каспрук:

“«Фашисти майбутнього будуть називати себе антифашистами»

Фото: Ігор Константинюк
Фото: Ігор Константинюк

(парафраз цитати Хьюі Лонг)

27-ме вересня 2016 року…

2-ва роки перемоги Майдану…

10-та вечора, Чернівці…

Україна!!!

Міліонер-регіонал Василь Продан на власному каналі у програмі заможного фріка соціал-демократа об’єднаного Василя Забродського…

Програма називається «Майдан»…

ще раз, програма називається «Майдан»!!!

Що роБЛЯТЬ!?

Як завжди – два «кришталево чесних» мерзотника «борються» за правду і права простих людей. Косять під «Свободу слова», а виходить, як завжди, «Свобода бруду»…
Складається враження, що якщо хтось і змінив щось в цій країні, так це саме ці двоє…
Саме вони – регіонал та соціал-демократ об’єднаний плечем до плеча все і вибороли!
Думаю і Росію вони б перемогли, просто у них не має часу, потрібно навести порядок у місті.
Дві «зірки», дві «світлих повісті», дві «самотності», які зустрілися, які розгледіли одна одну у натовпі “рагулів” та “корупціонерів”.

Що це? Хтось може пояснити?

Пробую підібрати слова. Варіанти: маячня, нонсенс, сюр…

Думаю ні, думаю це плювок на могили Небесної сотні!

Ковтнемо?

Цитатою розпочав, цитатою завершу.

«Мене часто запитують: «За що ми боремося?» Можу відповісти: «Перестанемо боротися – тоді дізнаєтесь» (Уінстон Черчілль)

Не дай Боже нам перестати боротися!»”

На цей пост мера оперативно відреагував і ведучий програми «Майдан» – Заслужений журналіст України Василь Забродський:

«Знаю цей пост не лайкнуть ті, хто уникає участі в будь-яких протистояннях. Його не лайкнуть і ті, хто сліпоzabrodskiy-shuster-160923-3 голосував за Яценюка. Але якщо хоча б до кінця прочитають, то вже не даремно написав.
Чергова моя програма “МАЙДАН” отримала неочікувану оцінку чернівецького мера Олексія Каспрука. Я давно заблокований на його сторінці, і його реакцію на моі слова правди отримав від друзів. Отримав і порадів. Значить все правильно роблю, значить справді ПРАВДУ кажу, якщо така істерика у Льоши почалась і він матюкатись почав. Знаю, що читають мене ваші, Олексій Павлович, друзі. Тож обов’язково передадуть. А тепер по суті:
ХТО ВАМ ДАВ ПРАВО ПРИВАТИЗОВУВАТИ МАЙДАН?
Я, як і мільйони украінців, виходили на нього, щоб ЗМІНИТИ КРАІНУ. А ви і ваші партійні керівники, щоб “зайняти місце на золотому унітазі”.
Не спекулюйте смертями Героів. До сьогоднішнього дня так і не відомо, чи не зі снайперськоі рушниці пашинського-авакова були перші вбиті з обох боків, про яких говорили європейці. Чи може “Небесна Сотня” загинула для того, щоб яценюківська-бурбакова епідерсія, до якоі я вас зачисляю, продовжувала грабувати місто і краіну? Подивіться навколо і подумайте, що не так. Не зі мною вам “боротись” потрібно, а з впливом на вас ваших партійних босів. На жаль, ви так і не стали мером всіх чернівчан, а залишаєтесь маріонеткою свого партійного керівництва. А ваша реакція на мою програму тільки підтвержує моє переконання, що ваша відмова участі в ній, це страх перед справжнім, незаангажованим вашою бурбачнею, журналістом.
P.S. Наскільки зрозумів, єдине що ви можете мені закинути, моє СДПУ(О)шне минуле? Не буду відповідати “сам дурень”, але зазначу, що це була ЄДИНА партія в моєму житті, з якоі я вийшов ДЕВ’ЯТЬ років тому. У вас, Олексій Павлович, іх було ЧОТИРИ. Крім того зазначу, що ПОЛОВИНА ваших сьогоднішніх однопартійців колись були СДПУшниками. В тому числі ваше НАЙБЛИЖЧЕ оточення і ваші КЕРІВНИКИ.
P.P.S Дякую, що визнали мою неординарність. Не знав достеменно хто такі “фріки”. Почитав. Виявилось не зовсім погані люди. А моя відмінність від стереотипів в тому, що в далекому 2004 не підтримував Ющенка, руки якого нічого не крали, у 2013 (за рік до революціі) “відправляв у відставку” Януковича з Пшонкою. А сьогодні чекаю-не дочекаюсь, коли хвиля народного гніву змете і вашу яценюківську епідерсію. Тільки цього разу я не “скакатиму”. Я точно знаю, куди і для чого я прийду. І якщо сам Яценюк і Бурбак втечуть на чартерах, то “посіпак” знаю де шукати.
P.P.P.S Звернув увагу на коменти ваших “прихильників”. Черговий ботівський набір. Так і хочеться запитати:”І це все?” Смокчіть!
І на завершення також процитую. Тільки нашого автора. Тараса Шевченка.
“Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу… ”
і переконаний, цього чекають мільйони украінців».

Кожен має право висловлювати свою позицію, звісно. Але за слова бажано відповідати. І це стосується як сказаного в ефірі, так і написаного мером, який вперто називає Продана регіоналом, хоча той, як відомо, не був ніколи членом Партії регіонів. І ще Олексій Павлович називає Забродського та Продана «корупціонерами»… А можна дізнатися про конкретні факти їх корупційних дій? Якщо такі є, – треба повідомити правоохоронцям. Керівник міста мав би оперувати фактами, а не плодами якихось фантазій…

fakty.cv.ua

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ