Яценюк погодився піти у відставку. Гройсман – прем’єр (+подробиці)

3
1286
Загрузка...

У результаті нічних домовленостей на Банковій посаду спікера Верховної Ради віддали давньому соратнику Арсенія Яценюка Максиму Бурбаку.

Як стало відомо від інсайдерів та посту у соцмережі Андрія Лозового у результаті нічних домовленостей з вищим керівництвом держави на Банковій, Арсеній Яценюк погодився піти у відставку. На його місце вирішили призначити Володимира Гройсмана. За це “Народний фронт” отримає посаду спікера парламенту, на яку узгодили призначення Максима Бурбака.

Перемовини тривали фактично усю ніч. На них були присутні Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Арсен Аваков, Володимир Гройсман, Борис Ложкін і Юрій Луценко.

Наводимо пост народного депутата:

ВНОЧІ
На Банковій знайшли порозуміння:

Яценюк піде сам. Прем’єром буде Гройсман. Спікером – Бурбак.

В.о. Генпрокурора (призначать першим заступником, а Генерального – просто не буде) – Юрій Луценко.

Традиційно не радились навіть із своїми фракціями.

UPDATE про Порошенка у Туреччині:

Подробиць не знаю. Знаю про рішення. Від джерела, якому довіряю.  Порошенко ж чартером літає.

Міг після зустрічі полетіти. Або він озвучив свою позицію (Гройсман – прем’єр, спікер – НФ, Луценко – Генпрокурор), її в результаті і прийняли, а остаточно домовились без нього.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. як завжди надіятись на самого себе,і примушувати владу всіма засобами(законними)виконувати свої обіцянки,або уступати місце людям, які насправді можуть збудувати державу в якій з гордістю можна жити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ