Екс-депутат провокує нову поліцію номером «ЯЦН ПДР»

1
4254
Загрузка...

«Епопея» з «ЯЦН ПДР» у Чернівцях продовжується – раніше з таким «номерним знаком» відомий телеведучий і громадський діяч Василь Забродський катався на мопеді.

 

А тепер екс-депутат міської ради почепив «ЯЦН ПДР» на RANGE ROVER і розмістив фото з дещо «провокаційним» текстом на свою сторінку у Facebook.

Василь Забродський:
«Сьогодні, з настанням весни, “перевзув” резину на колесах і новий номер поставив. Поки що нові патрульні не помічають. Певно ще не звикли. Перший день! Цікаво чи знайдеться “сміливець” викликати патруль і вказати на порушення правил? Кажуть в мережі уже і конкурс якийсь оголосили? Пишіть в “лічку” домовимось і “розпиляєм” премію. Думаю лайків стане перемогти».

Нагадаємо, такий же «номерний знак» на мопеді він офіційно розшифровував як «Я ЦіНую Правила Дорожнього Руху». Хоча, як не складно здогадатися, мається на увазі інше:)

Так як – можна їздити з таким «номерним знаком», якщо він офіційно не зареєстрований? Чекаємо реакції і оперативних дій від нової поліції;) Звісно, після того, або бодай не пізніше, як буде покараний водій «LEXUSа», чиї проїзди на червоне світло зафіксували на відео і розмістили в інтернет, завдяки чому ситуація набула вже чималого резонансу.

fakty.cv.ua

***

Про згаданий конкурс.

Nadiia Babynska Virna:

“Чернівчани! Проявіть свою небайдужість та активність і отримайте приз! Ми оголошуємо перший конкурс “Небайдужі Чернівчани”.

Цього разу метою є заохочення громадян до наведення порядку з паркуванням в Чернівцях та перевірка того, як спрацює новостворена патрульна поліція (нагадаю, 27 березня 2016 року в Чернівцях вони прийняли присягу).

Конкурс триватиме з 28 березня по 7 квітня включно. Локація – Чернівці. Приз – по 500 грн. кожному з двох переможців.

Умови конкурсу:

1. Зробити фото порушення паркування в місті.

2. Викликати патрульну поліцію 102 (зафіксувати і вказати час виклику у пості).

3. Дочекатись приїзду поліції (зафіксувати і вказати час у пості).

4. Подивитись, як працює поліція, за можливості зробити фото з результатами роботи поліції (складання акту, евакуація авто, розмова з порушниками, припинення правопорушення тощо).

5. Все це описати, зробивши відповідні висновки, і виставити пост з фото в нашій групі Чернівчани.

Ваш пост мають вподобати чернівчани.

Буде обрано два переможці:
один – за найбільшу кількість вподобань
другий – за найбільшу кількість постів

Вподобувати пости можна буде до 10 квітня. Визначення переможця відбудеться 11 квітня.

Якщо конкурс буде популярним, то є задумка проводити подібні конкурси і з інших питань (можете в коментарях або в приват давати свої пропозиції).

Фінансують проведення конкурсу – місцеві небайдужі приватні підприємці (мої друзі, тому не переживайте, все буде по-чесному))

Тому долучайтесь, будьте активними!

Всім гарного початку робочого тижня і перемог)”

***

Нова народна «забава»: номера «ПТН ПНХ» міняють на «ЯЦН ПДР» (фото)

***

Алло, поліція?! «Крутий» LEXUS їздить у Чернівцях на червоне світло! (відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ