Ті, які прийшли на Форум сфотографуватися з Саакашвілі, пішли задоволені

4
1109
"В Чернівцях об'єднали всіх... Тетяна Бешлей, Serhii Dobrganskyy, Mikheil Saakashvili, Марина Чорней, Sergii Bostan, Аліна Олевич, Михайло Павлюк та Назар Горук"
Загрузка...

У переповненій залі під час Антикорупційного форуму за участі екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі було дуже багато «експертів», які при появі кожного нового перспективного політичного об’єднання присутні завжди, готові всіх навчити, що і як потрібно робити, але при цьому не мають що сказати про ВЛАСНІ вчинки.
Один великий Саакашвілі не може змінити нашу країну, якщо не буде «мільйон маленьких Саакашвілі», які готові не лише спостерігати і коментувати…

Такі висновки про Антикорупційний форму у Чернівцях і приїзд Саакашвілі публічно зробив громадський діяч і екс-кандидат в мери Михайло Сеничак:

«На тему тижня. Приїзд Саакашвілі у Чернівці.
Напередодні: емоції зашкалювали, найбільш активні та цілеспрямовані топтали стежку з Чернівців до Києва, інтригани – сторочили “тєлєги” бруду на конкурентів в оргкомітеті, романтики мріяли, прагматики 150224-Senychak-videoвичікували.
Під час: 1. Переповнена зала, яка підтвердила суспільний запит на позитивні зміни та яскраві вчинки.
2. Залу заповнили на 75% тих, хто хоче щоб весь світ довкола змінився, а вони тоді добре прилаштуються.
3. Залу заповнили на 75% “експерти”, які при появі кожного нового перспективного політичного об’єднання присутні завжди, готові всіх навчити, що і як потрібно робити, але при цьому не мають що сказати про ВЛАСНІ вчинки.
Після: 1. Ті, які прийшли сфотографуватися, пішли задоволені. Саакашвілі надзвичайно відкритий і публічний лідер.
2. Ті, хто прийшов зі сподіваннями побачити публічні страти, пішли розчаровані. Філософія Руху за очищення передбачає верховенство права.
3. Продовжать справу ті, хто розуміє, що, окрім ОДНОГО ВЕЛИКОГО СААКАШВІЛІ, має бути мільйон маленьких Саакашвілі, які готові не тільки спостерігати і коментувати “зрада… все пропало… кругом агенти…”, а які готові ПРОДУКУВАТИ ІДЕЇ, ПЛАНУВАТИ І РОБИТИ!»

А ось якими враженнями від форуму поділився у Facebook відомий журналіст і громадський діяч Василь Забродський:

«В Чернівцях відбувся регіональний форум “Руху за очищенння”. Переконаний, що невипадково саме з

Олег Громадський, Міхеіл Саакашвілі, Олег Охотський, Василь Забродський
Олег Громадський, Міхеіл Саакашвілі, Олег Охотський, Василь Забродський

Буковини розпочався цей шлях до людей. Чернівці сьогодні досить часто згадують не надто позитивно, пов’язуючи з Яценюком і його найближчим оточенням. І саме тому “Рух” по справжньому стартував саме тут, у нас. Щоб показати владі, що навіть тут, в Чернівцях, люди підтримують зміни і вимагають РЕАЛЬНИХ реформ.
У фойє “Юності Буковини” я зустрів свого давнього товариша. Він, на відміну від багатьох доморощенних політиків і політологів, значно глибше розуміє і усвідомлює всі процеси, які відбуваються в державі. І він виокремив одну річ, яка є простим і водночас найдієвішим справжнім мотиватором. Саакашвілі вірять, тому, що Міхо є що продемонструвати як результат своєі попередньоі роботи.
За двадцять років у політико-громадському житті міста я бачив багато. Я був ледь не на всіх передвиборчих мітингах всіх лідерів останніх десятиліть. У мене на програмі були і Луценко, і Мороз, і Янукович. Я чув всіх “месій”, які обіцяли покращення. Я збирав підписи з Медведчуком одинадцять років тому і спостерігав за злетом і падіннями всіх без виключення провладних партій. Мене нічим вже не здивуєш. Я часто задумуюсь над тим, що напрямок, яким іде моя країна, – це шлях в прірву, шлях в нікуди. Роки йдуть, і політики, і партіі змінюються, а життя кращим не стає. Тому, що реальні реформи відсутні. Тому, що в свідомості значноі кількості громадян головним мотиватором іх діяльності є нажива.
Дуже часто на свою адресу я чую закиди, що моє ставлення до Яценюковоі банди грунтується на особистих образах і стосунках, в результаті яких я не поряд і не беру участі у пограбуванні держави. Коротко кажучи – не біля корита. І якщо чесно, інколи я сам собі відповісти не можу, чи втримався б я від можливості забезпечити фінансово всю свою сім’ю на декілька поколінь наперед, маючи доступ до того самого корита. Певно, втриматись було б важко. В першу чергу через викривлений світогляд і направильне сприйняття цінностей переважною більшістю. Ну не модно у нас бути чесним, порядним, відкритим. Ти в тренді, якщо доліз до корита, розштовхуючи інших, накрав собі і правнукам, і вчиш інших як правильно жити, використовуючи імітацію реформ як ширму для подальшого розкрадання держави. Так є. Тому європейцям вже не важко розуміти куди саме діваються транші міжнародноі допомоги. Але це не може продовжуватись вічно. Коаліціі у ВР практично нема. Кабмін продемонстрував повну власну неспроможність до проведення реформ. Президент не в змозі контролювати подальший розквіт політичноі корупціі. Завтра закінчаться гроші Заходу і краіна розвалиться. Перестане існувати. І цей сценарій буде підтриманий північним сусідом. Тому часу на чергове перезавантаження немає.
ДОСИТЬ! Необхідна кардинальна зміна еліт. Необхідно забезпечити ПОВНЕ РЕАЛЬНЕ ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ. І в цій ситуаціі я готовий довіритись Саакашвілі і його команді. І в першу чергу тому, що оновлена ними Грузія, вже навіть повернута в лоно геополітичних інтересів Росії, залишається найяскравішим прикладом краіни, де відбулись, хоча і не закінчились, справжні РЕАЛЬНІ, реформи».

fakty.cv.ua

***

Радник Саакашвілі: У Чернівцях одні з найгірших доріг що я бачив у світі (відео)

***

У Чернівцях розпочався антикорупційний форум за участю Саакашвілі (відео)

***

Сеничак у другий тур не пройшов і… подарував місту офісний центр (фото)

***

Забродський про відмову в мобілізації: Ці «під…си» самі не воюють і іншим не дають

***

Телеведучий Забродський: Не чекав повістки – пішов у військомат, готовий воювати

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. Що факти не всіх на фото впізнали? Соромно. Не слід було підписувати. 2-х загубили. І що серед депутатів Горук забув?

    • Шановний “Я”:) Це лише перенесений підпис з соціальної мережі:) Ми взагалі нікого не “розпізнавали”:) Це фото і підпис зі сторінки одного з фігурантів на фото;) Хочете – уточняйте хто там пропущений:)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ