Потенційний секретар міськради служив в російській армії і має бізнес в Криму?

2
1889
Загрузка...

Доволі «загадкову» кандидатуру на посаду секретаря міськради висунув в останні визначені для цього дні мер Чернівців Олексій Каспрук.

 

Після декількох невдалих спроб висунути «прохідну» і, водночас, «зручну» кандидатуру, напередодні Нового року 2015/16 Олексій Павлович заявив, що внесе на розгляд сесії 4.01.15 кандидатуру депутата від блоку БПП «Солідарність» Володимира Сєхова.

Чому кандидатура «загадкова»? Тому що у відкритих джерелах наразі складно знайти більше біографічних даних, ніж той мінімум, який фігурує як про кандидата в депутати. Враховуючи, що Володимир Сєхов – потенційно друга посадова особа в місті, напевно, його біографія (як мінімум, на рівні стандартної автобіографії) мала би бути вже широко доступна. Правда, помічник п. Володимира (чиї контакти вказані на сайті міської ради) зазначив, що під час виборчої кампанії біографію Сєхова в друкованому вигляді роздавали на окрузі. І погодився, коли буде технічна можливість, надіслати fakty.cv.ua біографію (чекаємо і, звісно, розмістимо).

Ще, кажуть, потенційний секретар міськради непогано грає в покер.

Тим часом, як і буває, коли бракує офіційної інформації, в народі вже розповсюджуються різні чутки. Зокрема, кажуть, що Володимир Сєхов служив в російській армії вже за часів незалежності України (ця інформація не підтвердилась!). Що у нього ніби є бізнес в Алушті (кафе на набережній). Що він вже декілька років не працює керівником розважального боулінг центру «Турбіна» (хоча це місце роботи вказано в інформації про кандидата в депутати)…

Від знайомих Володимира Сєхова вдалося дізнатися, що він справді був військовим, свого часу закінчив військову академію. Народився також у «військовій сім’ї». Пожив трохи в Німеччині, коли батько там служив. Наприкінці військової кар’єри був «зам по тилу» (заступником командира по тилу) у військовій частині на Роші у Чернівцях.

У Чернівцях (де, кажуть, й народився) отримав і другу вищу освіту – на економічному факультеті ЧНУ.

Також у відкритих джерелах фігурує, що Сєхов Володимир Євгенович (16.03.1977 р.н.) є співзасновником кримської компанії «СВ-КОМПАНІ» (смт. Миколаївка, Сімферопольський район). Дата реєстрації компанії – 16.09.2013. Установчий капітал – 166,704 тис. рублів: Вовк Констянтин Володимирович (керівник ТОВ, вказана адреса – с. Мирне того ж Сімферопольського району) – 83,4 тис. р., Сєхов Володимир Євгенович – 83,4 тис. р.

Компанії присвоєно загальноросійський державний реєстраційний номер 1149102173990. На облік в інспекції Федеральної податкової служби Росії в Сімферополі була поставлена 25.12.2014 р. Згідно із документами, основним видом діяльності є діяльність їдалень на підприємствах і установах. Додаткові види діяльності – роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно харвочими продуктами, включаючи напої і та бачні вироби, діяльність ресторанів і кафе, деяльність барів, поставка продукції громадського харчування, підготовка до продажу власного нерухомого майна, купівля і продаж власного нерухомого майна, здача в оренду власного нерухомого майна.

Також у відкритому джерелі фігурує Сєхов Володимир Євгенович (16.03.1977) у м. Стрий Львівської області (вул. Полетаєва) та у Чернівцях (вул. Кишинівська).

Також під час пошуків даних про нашого потенційного секретаря міськради потрапила на очі інформація про російське товариство з обмеженою відповідальністю «БІОТЕХ», співзасновниками якого є 6 громадян Росії, у т.ч. Сєхов Юрій Євгенович (доля – 16,67%), який теоретично може бути родичем або навіть братом чернівецького Сєхова.

Утім, чекаємо біографії п. Володимира Сєхова, яка, сподіваємось, відповість на багато запитань і, можливо, автоматично спростує деякі чутки…

fakty.cv.ua

***

Потенційний секретар міськради в російській армії не служив (біографія)

***

Каспрук “загрався” і 29 грудня теж не вніс кандидатуру секретаря міськради…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ