39 кримінальних справ у лісовій галузі, а губернатор каже, що правопорушень немає

0
561
Загрузка...

Активіст і громадський діяч «засвітив» дані щодо 39 кримінальних правопорушень у лісовій галузі Буковини, які зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

У той час як голова ОДА Олександр Фищук оприлюднив інформацію про відсутність кримінальних правопорушень у лісовій галузі.

На цій «неув’язці» акцентує увагу голова ГО «Патріотична Громада Буковини» Ігор Жижиян, який відомий, зокрема, своєю активністю у боротьбі проти зловживань у лісовій галузі:

«На інформаційний запит ГО “Патріотична Громада Буковини” Чернівецька обласна прокуратура повідомила, що у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, станом на 17.12.2015року, зареєстровано 39 кримінальних правопорушень у лісовій галузі Буковини, з яких 19 справ скеровано до суду в цьому році.
Нещодавно голова Чернівецької ОДА, Олександр Фищук, під диктовку лісових баронів, оприлюднив інформацію, що на Буковині відсутні кримінальні правопорушення у лісовій галузі, про що свідчить звіт урядової комісії із “порятунку лісів”. Зі слів губернатора, можна зробити висновок, що саме команда Народного фронту, до якої відноситься пан Фищук, кришує лісову мафію на Буковині».

fakty.cv.ua

151223-Zhyzhyjan-lisy-kryminal-1

***

Як буковинці їздили до Києва люструвати «головного лісівника» України (відео)

***

Лісові пригоди столичних репортерів на Буковині і «контрабандні відмазки» (відео)

***

На Буковині техніку «лісових князьків» будуть передавати бійцям передової

***

На Буковині комісія Яценюка «із захисту лісів» отримала «тисячу і одне» ЧОМУ (відео)

***

Нардеп Семенченко приїхав на Буковину полювати на крадіїв лісу (відео)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ