Полісмена, який вимагав хабара, «прикрили» і увезли в приватному авто! (відео)

1
1248
Загрузка...

А ось і «перевірка на вошивість» для впливового нардепа Максима Бурбака та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – чи попросить перший і чи візьме другий під особистий контроль розслідування цієї ганебної справи про хабар, який у Чернівцях, за свідченнями постраждалої та очевидців, вимагав (вдумайтесь!) вже представник нової поліції…

 

Цей чи то ще міліціонер, чи все-таки вже полісмен (ніби ж міліцію вже перетворили на поліцію), будучи у цивільному одязі, увечері 13.11.15 вимагав хабара від агітаторки одного з учасників другого туру виборів мера Чернівців. На місце події оперативно прибули представники штабу, а пізніше і сам кандидат. Викликали правоохоронців. Один з них консультувався по телефону, розказуючи, що розмовляє ніби з дружиною (хоча на запису чути, що голос, найімовірніше, не жіночий, та й тональність не схожа на розмову з дружиною). Так званий правоохоронець у цивільному від коментарів відмовився (зрозуміло, це ж не студент). Але найцікавіше, що колеги у формі його не затримали, а посадили у приватне авто, в яке потім присіли і прибулі представники прокуратури, і разом у тій машині поїхали у невідомому напрямку. І це все зафіксували на відео представники місцевого телеканалу.

І на яке об’єктивне розслідування цієї справи тепер можна розраховувати?.. І чи буде у даному разі народний обранець Максим Бурбак звертатися до міністра Арсена Авакова з проханням взяти під особистий контроль розслідування? Можливо, будуть і публічні звіти у facebook.com про хід розслідування та вже покарання, а також промовисті пости про неприпустимість таких аморальних речей і т.п.? Чи «принциповість» та необхідність дотримуватися законодавства залежить виключно від партійних інтересів?..

fakty.cv.ua

***

Трьом студентам за продаж голосу на виборах 25 жовтня дали по 3 роки

***

Розстріл на Майдані: таємниця з гвинтівкою Пашинського веде до Авакова (відео)

***

Замах на Авакова, арешт екс-нардепа за заворушення біля Верховної ради… (відео)

***

Зорян Шкіряк про відставку Авакова: «Не дождетесь»

***

Міністр Аваков «урівняв» екс-регіоналів і героїв Євромайдану

***

Оновлено “Жити по-новому”: Міліція в Києві кийками розігнала Фінансовий Майдан(+відео з Аваковим)

***

Загрузка...

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ