22-річний чернівчанин в ОАЕ робить для України більше, ніж більшість у владі

3
17785
Загрузка...

Чернівецький IT-шник Євгеній Семенов, що вже близько двох років працює і проживає у Об’єднаних Арабських Еміратах у свої молоді роки, встиг долучитись до об’єднання української громади в ОАЕ, яка налічує біля 8 тисяч людей проводячи разом з іншими активістами, на початках так звані “українські пікніки”, а нещодавно в Абу-Дабі відбулася перша регулярна Служба Божа українською мовою, яку відправив отець Юрій Юрчик, капелан української громади в ОАЕ. Свята Літургія буде звершуватися кожну першу суботу місяця у Кафедральному соборі Святого Йосифа Обручника. «Завдяки згуртованості, єдності та жертовній праці українців в ОАЕ, присутність УГКЦ у цьому екзотичному регіоні світу стає дедалі помітнішою», – додав о. Юрій.

Він зазначив, що громада УГКЦ активно діє в Об’єднаних Арабських Еміратах вже рік. Щотижня звершується Служба Божа українською мовою у Дубаї, де живуть і працюють найбільша кількість українців в ОАЕ. Громада УГКЦ має низку волонтерських проектів в Україні, приймає поранених з зони АТО українських воїнів на відпочинок та реабілітацію.

Щодо допомоги українським військовим і пораненим то завдяки читкій координації Євгенія Семенова та небайдужих українців із української громади в ОАЕ, організовано реабілітацію учасників АТО за власний кошт громади. Більше у відео:

Повертаючись до релігійного гуртування українців закордоном зазначимо, що: «Раніше українці у 12208611_568984583257378_3443115285353301752_nстолиці Еміратів не мали своїх окремих Богослужінь. На Різдво та Великдень до Абу-Дабі приїжджав священик РПЦ з Шарджі (ОАЕ), де діє руський православний храм святого апостола Філіпа. Також була можливість відвідувати Служби арабською або однією з мов європейських народів, зокрема, англійською, французькою, німецькою, іспанською чи італійською, та всі вони значно відрізняються від звичних нам. Відтепер же окремі служіння українською від о. Юрія звершуватимуться в Абу-Дабі щомісяця та на всі великі християнські свята», – зазначив координатор української громади в ОАЕ Євгеній Семенов.

11148594_1717013115201326_7358151871188457024_nТакож за підтримки  Ukrainian Community in the UAE / Українська громада ОАЕ відбувається багато мистецьких заходів, промо акцій та інше. Окремим рядком вписано презентацію аудіокниги “Аеропорт” про війну, яка розповідає світові всю правду про події на сході України.

Це і багато іншого Ukrainian Community in the UAE, а серед них і звичайний – незвичайний, молодий хлопець із Чернівців, роблять просто, без заявки на подяку чи славу, роблять на користь своєї Батьківщини, не скаржачись на те, що вона не дала їм чогось! Виявляється для того, щоб робити щось корисне, треба просто цього хотіти, а не казати, що у нас війна, вона все спише!, як робить більшість можновладців і товстосумів, які десятиліттями все, що вміють, так обкрадати власний нарід! 

Олександр Білоус, Fakty.cv.ua

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Женя надзвичайний хлопчина і дійсно робить дуже багато для нашої громади!!! Дуже -дуже пишаюся патріотом!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ