«Відродження» в обласну раду йде на чолі з Унгуряном, в міську – з кандидатом в мери

3
1058
Загрузка...

Останнім претендентом на крісло мера Чернівців (інші «засвітились» раніше) стала представниця партії «Відродження» Наталія Стрельчук.

 

Чернівецька міська організація партії, як повідомляє vidrodzhennya.org.ua, висунула кандидатом на посаду міського голови Чернівців науковця Наталію Стрельчук, вона ж очолила і виборчий список кандидатів від до Чернівецької міської ради. Вона ж очолила і виборчий список кандидатів від до Чернівецької міської ради.

У 2014 р. на парламентських виборах п. Наталія балотувалась від Української республіканської партії.

Стрельчук Наталія Василівна народилася 10 вересня 1960 року в смт. Нова Ушиця

Хмельницької області. Директор Центру євроатлантичної інтеграції та безпеки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

А кого би ви хотіли бачити мером Чернівців після 25 жовтня? (список кандидатів)

На конференції обласної організації партії «Відродження» делегати висунули список кандидатів до Чернівецької обласної ради – із 64 округів – 65 кандидатів. Очолив список голова обласної організації партії «Відродження», депутат обласної ради Олег Унгурян.

У конференції, окрім делегатів, взяли участь голова та заступник голови Чернівецької міської виборчої комісії, представник громадської організації ОПОРА, а також представники місцевих ЗМІ.

Партію «Відродження» пов’язують із Партією регіонів.

 

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ