Громадського активіста, екс-чиновника, співачку, волонтера – не пускали в ОДА

1
802
Загрузка...

Громадського активіста, екс-чиновника, волонтера та й просто гарну дівчину – Марину Тимофійчук-Степанову, не пускали в ОДА. Історія трапилась напередодні. Наведемо пряму мову публікації пані Марини із соцмережі, бо як то кажуть слів із пісні не викинути, а якщо нема, що кращого додати – тоне треба.!))

Дуже злосний пост! І довгий!”
Я от гнати на когось страшенно не люблю, бо ту енергію можна спрямувати в інший бік. тим паче, перед виборами – тикання пальцем, що хтось не такий, не так робить – це сприймається неоднозначно. тим паче критикувати те, де ти працювала. Але…
Телефонує мені Валентина Добридіна, чи я не в центрі, бо потрібна маленька допомога. Для мене то маленька – майже ніщо. а от для неї…
Валя організовує всеукраїнський з’їзд жінок-інвалідів. Попередньо ми говорили про те, щоб дівчата зі мною на Кобилянській заспівали мою “А ти не здавайся” – такий флешмоб. мабуть тому і згадала про мене. Один з моментів організації з’їзду – занести 3 папірця в ОДА.
і що?
а те, що людям з обмежаними можливос, які найбільше потребують підтримки держави, зайти в “будинок з левами” просто зась – бокові двері зачинені. Ну ок, можна придумати 10 класичних бюрократичних виправдань. ОК.
Взяла я ті папірці – на прохідній не пускають (у мене це не вперше, але то таке). Кажу, що у відділ звернень. І тут БАХ: “тільки через дзвінок”. У ВІДДІЛ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН МОЖНА ПОТРАПИТИ ЛИШЕ ЯКЩО ХТОСЬ З КЕРІВНИЦТВА ПОДЗВОНИТЬ!!!
Я те “через дзвінок” чула і раніше, але щоб у відділ звернень??? Це перебор! Я з собою і документи мала… Але то нікому не треба. І телефонна книга повна номерів тих “керівників”. І що головне, ті хлопці на прохідній зі співчуттям мені: “ми розумієм, але…”.
Так, можна було комусь подзвонити, але ж як то виходить: проста, як кажуть, “смертна” людина для тої системи – НІХТО???
Валя тим часом мерзла на вітрі під сходами ОДА. Мене пустили тільки після того, як я сказала, щоб вони допомогли їй піднятись до прохідної і пояснили, чому “не положено”. Чоловіки на прохідній, мабуть, нормальні, але що за ідіотські вказівки????? Роман Сенчук, чи хто там ще, хто здавався нормальною людиною, Фіщук, Ярослав Курко… Робіть щось, бо скоро ту будівлю знов всі ненавидітимуть!
Як нічого не можливо поламати (бо там умови, то-сьо), то хоч не копіюйте той маразм, який існував за януковича!!!

Досить системна проблема адміністративних установ, не тільки у нашому місті. Або ми змінюємо навіть таке банальне, або ми лишаємось варварами.

Олександр Білоус, Fakty.cv.ua

Загрузка...

1 коментар

  1. пора це блядство зупинити, хто такий фіщук, куліш чи гайничару – слуги народу, а строять з себе Богів всевишніх, я думаю що їхне місце десь на окраїні нашої Буковини, а краще в буцигарні

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ