Командир та бійці батальйонів «Донбас» та «Айдар» відпочили на Буковині

3
1159
Загрузка...

Під час відпустки на Буковині відпочили та оздоровились командир та бійці добровольчих батальйонів «Донбас» та «Айдар».

 

Прийняли їх на безкоштовній основі у туристично-оздоровчому комплекі «Срібні води», який керує знаний активіст і громадський діяч Ігор Жижиян (голова ГО «Патріотична Громада Буковини»).

За словами п. Ігоря, цікаво спілкуватися з хлопцями, які прямо з війни потрапляють «в інше життя». Вони «живуть в іншому світі», їх дратує, що тут молодь, як ні в чому не бувало, ходить на дискотеки, відпочиває, розважається, у той час як в країні фактично йде війна.

Ігор Жижиян зазначив, що це не перший і не останній візит до Чернівецької області бійців-патріотів. Дійшли згоди про подальше, безкоштовне, оздоровлення та реабілітацію бійців у туристично-оздоровчому комплексі «Срібні води» (с. Буденець Сторожинецького району).

Комплекс в с. Буденець пропонує сімейний відпочинок і басейн з мінеральною водою

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. БИДЛО Секретарь Черновицкого городского совета Ярослав Кушнірик,после переговоров с представителями Правого сектора( устроивших в центре Черновиц,на площади,склад старых авто-покрышек)собрал близких ему сотрудников для обсуждения проблемы.,,В виду того,что власть не в состоянии обеспечить безопастность гражданского населения Буковины,считаем не обходимым обратиться к руководству Сучавы(Румыния),так как Черновцы исторически являются территорией Румынии и являются городами-побратимами,а именно к меру Ion Lungu при посредственной помощи генерального консула Румынии в Черновцах-Элеоноры Молдаван.Этот бесрецедентный вопрос живо обсуждается в кулуарах городской администрации,но депутаты,как и представители общественности не выносят подробности во всеуслышание-опасаются преследованиний со стороны СБУ и полоумных радифашей из ПС.Параллельно проходят консультации с представителем Австрийского дипкорпуса…..

  2. Пане Льоня, а звідки у Вас відомості про те, що Чернівці історично є територією Румунії?
    Може, Вам цікаво буде прочитати це:
    https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%91%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8

    А що представники ПС на центральній площі несли якусь загрозу для населення?..

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ