Бешлей розказав про київську прописку, за що забирають квартиру і не лише

9
1688
Загрузка...

Депутат Чернівецької міської ради Володимир Бешлей відповів на запитання fakty.cv.ua щодо скандальної інформації про його київську прописку, а також про «проблемну» квартиру, яку відбирають, а також про можливе кандидування на посаду мера.

 

Що за проблема з вашою пропискою, про що публічно озвучував мер?

Через мою активну діяльність на замовлення мерії прокуратура намагалась відібрати в мене однокімнатну квартиру в Садгорі, а не трикімнатну в центрі, як дехто вигадує. Тому мені довелося її продати, а отже з неї виписатись. Інформація озвучена Каспруком про мою прописку в Києві є абсолютною маячнею.

Які там проблеми з квартирою. У чому там були порушення, коли і за яких обставин отримали її, яка подальша доля цієї квартири?

Квартира мною була отримана не від міської ради, а від антимонопольного комітету – як службове житло. Вона була мені надана у такий самий спосіб і тим же рішенням, як і працівникам прокуратури, суду, міліції та СБУ. Але чомусь по їх квартирах у мерії питань немає. Це ще одне підтвердження того, що на мене здійснюється політичний тиск. До мене підходили люди від Каспрука і попередили, що якщо і далі я буду критикувати владу, то у мене заберуть житло. Що зараз і відбувається. Зараз це питання знаходиться на постійному контролі у мера, який щотижня дзвонить в суд і вимагає прискорити процес розправи наді мною.

Ми бачимо вас у багатьох “гарячих точках”: де вивозять незаконно пісок, де якісь незаконні або суперечливі будівництва і т.д. Це достатньо небезпечна діяльність. Немає погроз, натяків і т.п?..

Постійно отримую погрози. Розумію, що це є невід’ємною частиною боротьби за справедливість. Тому вони на мене не діють.

Чи готові морально, якщо відчуєте, що багато чернівчан хотіли би, можливо, бачити на чолі міста “такого” мера, балотуватися в міські голови?..

Для мене будь-яка посада не є самоціллю, в тому числі мерська. Мені важливо, щоб життя в нашому місті було якісніше, комфортніше, справедливіше, адже тут живу я, мої батьки і будуть жити мої діти.

Звідки саме “таке” ставлення до фізкультури та спорту, тобто активна підтримка і участь у різноманітних пропагандистських заходах?

З дитинства веду активний спосіб життя. Розумію, що спорт – це здоров’я та ключ до успіху.

Георгій МАЗУРАШУ, fakty.cv.ua

 

Загрузка...

9 КОМЕНТАРІ

 1. Как всегда ни о чем. Что бешлейка еще мог сказать, “ниче не знаю, то все Каспрук, я не виноват, для меня город на первом плане, миллионов на счету нету,квартир нету,живу в сарае, я чесый!! за мной все бабушки”
  Уважаемый автор ваши статьи абсолютно не интересны, пишите про спорт, как вы с этим не уважаемым “дайте слово” бегаете на буковине. Спорт это ваше, а не политика))

  • Послухайте шановний “товариш з кущів”:) Якщо Ви такий “правильний” і “всезнаючий”, то чого ховаєтесь під лівими ніками?
   Тепер щодо Ваших “зауважень” і “пропозицій”.
   Якщо Вам відомо, що Бешлей сказав невірно, – уточняйте цей ФАКТажно, а не політично. Конкретно і так, щоби було зрозуміло, що ви кажете ПРАВДУ, а не просто боретесь з політичним опонентом.
   Щодо “цікаво чи не цікаво” – навіщо Ви читаєте те, що Вам не цікаво, та ще й даєте такі “кустарні” (тому що “з кущів”, як мінімум) коментарі?
   А на які теми мені писати, перепрошую, я вже буду вирішувати без Вас. Чи, може, бувало в житті таке (коли Ви “не в кущах”), що я вам радив, що Вам за Вашим фахом робити, а що ні? (якщо мало місце таке, – перепрошую, але ніби не помічав за собою такого)
   Крім цього, для “тих хто в кущах” додам, що в цьому інтерв’ю політики немає. Були деякі запитання, на які особисто мені було цікаво почути відповіді з перших вуст. Я направив запитання Бешлею. Він попередив, що швидко не зможе відповісти, бо багато справ має. І з паузою відповів.
   Хто має ще запитання до нього – будь ласка, задавайте тут або пришліть мені, я йому перешлю.
   А Ваша, шановний “з кущів”, чи інших політична боротьба мене НЕ ЦІКАВИТЬ! Я безпартійний і реагую на конкретні справи, дії, слова, а не на “політичні замовлення”.
   А Ви та Ваші товариші хочете боротися з Бешлеєм? Ваша справа. Лише раджу робити це коректно, щоби коментарі не потрапляли в СПАМ, звідки витягнув і цей Ваш коментар…

 2. не вірю жодному слову. Де скан-копія сторінки паспорта з пропискою? де підтвердження, що до нього “підходили люди Каспрука”? (я взагалі можу сказати, що з марсіанами спілкуюся, і це буде такий самий “фактаж”, як і від Бешлея). Надана квартира “в такий самий спосіб, як суддям і т.д.” – означає лише ” в такий самий дебільний спосіб”. І не треба казати, що судді-прокурори тоже погані, тому що це ніяк не применшує поганого вчинку Бешлея. Масовість беззаконня не робить його законним.

 3. Шановний автор та НЕ ШАНОВАНИЙ Бешлей! Те, що ви разом випустили замовну статтю, видно неозброєним оком. Перед тим як щось писати хоча б самі прочитайте та дайте собі відповідь: “чи я сам повірю в те що написав”? А тепер по полицям: Сараку Бешлей напевно родився та виріс у кущах, хащах і не мав місця для достойного проживання. Бідолага мучився, вчився в церковній школі, спав у підвалах, мився в річці і одного разу зустрів свого хресного батька, з ПР, завдяки якому став депутатом (майже як Янукович, тільки ще не сидів у тюрмі). І от це вразливе, знедолене створіння, забуте людьми, завдяки своїй небайдужості стало активним членом громади, яка про нього не піклувалась і навіть постійно з нього насміхалась. Шукаючи себе, в цьому жахливому світі, його постійно турбувало питання про своїх батьків. В тяжких трудах, ця особа, завдяки, невідомо якій, службі в антимонопольному комітеті, чи СБУ, прокуратурі, отримує малесеньку, малоквадратну квартиру і продовжує свій тяжкий тернистий шлях в пошуках рідних людей. Не маючи змоги їх знайти, і постійному цькуванню влади, бідне дитя природи вимушене виписатись з подарованої квартири та прописатись (зареєструватись) в іншій області неньки України, адже до батьків, яких він не може знайти, прописатись (зареєструватись) він не має можливості. Ця обставина також дає йому можливість, в нерівному поєдинку з владою, відстоювати несправедливість в місті, адже раніше він не мав такої можливості бо у влади були його поплічники, наставники тощо. Так от отримувати тепер повістки до суду, ця особа, теж не зможе, бо їх надсилають по місцю реєстрації. Так само ненависний Закон про мобілізацію не зможе завадити боротьбу з гравієм, сміттям, з тими хто намагається навести порядок в місті. Цікаво тільки, де повісити меморіальну дошку з написом ” тут жив, мучився, недоїдав видатний міський БОМЖ БЕШЛЕЙ”?

  • Шановний Іван (без прізвища і “з кущів”, так?). Перший коментар на сайті модерується, після того, як один одобрюється, наступні автоматично з’являються. Некоректні, зрозуміло, або потрапляють в СПАМ, або видаляються вручну.
   Тепер щодо Ваших фантазій про замовну статтю… Ну, перепрошую, не судіть по собі або по тих, яких Ви, так розумію, вважаєте за “еталон журналістики”. Бачить Бог, що в цьому міні-інтерв’ю немає навіть 0,001% замовності, бо її просто немає. Були деякі публічні висловлювання, мені особисто стало цікаво дещо запитати у Бешлея і я відправив йому декілька запитань. Він попередив, що зайнятий, тому швидко не зможе відповісти. Відповів, коли зміг. і я виставив відповіді, коли зміг. Я займаюсь журналістикою на громадських засадах, сам достатньо зайнятий і по основній, і по громадській роботі (в спорті переважно), тому з розумінням сприйняв його зауваження про те, що не може одразу відповісти. Та й у мене десь тиждень не доходили руки до вже надісланих ним відповідей.
   Якщо є ще якийсь інтерес, тобто є якісь додаткові запитання до Бешлея, відповіді на які хотіли би почути (прочитати), – пишіть тут або надсилайте по електронці. Звісно, в коректній формі. Я безпартійний, і “партійні пристрасті нижче пояса” не сприймаю. А в коректній формі – без питань. До слова, якщо є запитання, які хотіли би адресувати іншим публічним особам – теж без питань. Це буде сприяння появі якихось нових інтерв’ю.
   Замість P.S. Якби я був злим, то побажав би Вам, Іване, стільки заробляти, скільки отримав я чи сайт (нас четверо працюємо над ним, і всі на громадських засадах), і тоді Вам довелося би дуже важко, бо на 0 грн. 00 коп. (і ця ж сума в еквіваленті будь-якої валюти) Ви би довго не протягнули…:)

 4. АУ! Редакція!!! Де коментар? Ви все фільтруєте і виставляєте інформацію тільки позитивно про вашого протеже?

 5. Можу підтвердити, що жодної замовної статті не написано мною!!!! за цей час, що працюю на “Фактах”. Знаєте зворотнє – тицніть носом!!! а не пишіть, Шановний пане Іван, ефемерні здогадки про “протеже”…. та замовність. мені особисто важливіше, щоб кожна публікація йшла на користь тій справі, що робить.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ