Екс-директор парку «Жовтневий» М. Строкань: мене звільнили без пояснень

6
1856
Фото: molbuk.com
Загрузка...

Микола Строкань розказав про своє спілкування з новим керівництвом міста і за яких обставин його звільнили.

Усі чернівчани, які періодично бувають в парку «Жовтневий», помічають його позитивні зміни, що відбуваються ледь не щодня. Він по справжньому став окрасою Чернівців. Парк завжди чистий і доглянутий. Щодня встановлюються нові лавиці, гойдалки, тренажери. При цьому, аби зекономити, використовують гілки вже спиляних дерев, а залишені від старих дерев пеньки прикрашають різьбярі.

 

Щоправда, встановлюють і нові кіоски та майданчики, але всі вони встановлюються в одному місці, щоб не перетворювати парк на ринок.

Через дитячі майданчики та гойдалки «Жовтневий» вже давно став улюбленим місцем для багатьох молодих мам з маленькими дітьми. А через зручні доріжки та чисте повітря щодня парк відвідують сотні любителів оздоровчих пробіжок та ходьби.

Чернівчани завжди позитивно відзивались про керівництво і працівників парку, оскільки видно, що для директора цей парк не лише звичайна робота, а в нього він вкладає душу.

Та переглядаючи новини натрапив на таку від міської ради…

Кадрові рішення

Розпорядженням міського голови Олексія Каспрука 31 березня дію строкової трудової угоди припинено з директором комунального підприємства «Парк «Жовтневий» Миколою Строканем.

Чесно кажучи, такі рішення без пояснень дивують відсутністю логіки. Якось вже пішла така мода у міськраді – спочатку брати на роботу керівника, розписувати, який він професіонал, а потім звільняти і по пів року проводити конкурси і бідкатись, що ніхто не хоче йти працювати.

Звичайно, що вийти в парк і попитати постійних відвідувачів про зміни в парку, – це для керівника міста дуже важко, для цього потрібно набиратись досвіду в Америці.

Здивувало таке рішення міського голови і вже колишнього директора парку Миколу Строканя, який пропрацював на цій посаді 3,5 роки: «На продовження мого контракту подали документи ще за 2 місяці. За цей час мене ні разу не викликали до себе, щоб поспілкуватись стосовно майбутнього парку, і говорили лише, що мер думає. В останній день контракту, 31 березня, через невизначеність, я пішов сам до Олексія Каспрука, та на місці його не застав. А ввечері мені зателефонували і без пояснення причин повідомили про прийняте рішення і попросили прийти забрати трудову книжку».

Цікаво було б почути від керівника міста, чим провинився директор? Може бюджетні гроші крав? Може заважав встановлювати депутатам кіоски? Чи не виконував свої обов’язки? Чому вкотре не рахуються з думкою чернівчан? Чи може все банальніше, і пан Каспрук просто хоче поставити на його місце чергового професіонала, щоб потім з ганьбою його зняти, як це було з директором Калинки?

А поки парк без керівника, колишній директор без роботи, а громада міста обурена таким рішення мера, ми очікуємо на черговий спіч на прес-конференції Олексія Каспрука, про те що ніхто не хоче йти працювати.

Олексій Пономаренко

 

У конфліктних або потенційно конфліктних ситуаціях сайт fakty.cv.ua намагається знайомити читачів з позицією різних сторін. Відповідно, ми попросили міського голову прокоментувати припинення трудової угоди з Миколою Строканем. Олексій Павлович поки що утримався від коментарів, але зазначив, що у понеділок оприлюднить деякі дані. Отож – «далі буде»…

Загрузка...

6 КОМЕНТАРІ

 1. М да… А навіщо Олексію Павловичу напружуватися??? шукати ефективні кадри для тих підприємств і організацій, які дійсно цього потребують??? давай краще звільнимо людину, яка дійсно привела парк в порядок,і про це говорили на одному з центральних каналів, яка на своєму місці, і назначимо туди “свою людину”. Коли вже мер перестане імітувати і почне займатися роботою???

 2. МДА…. Коли вже мер займеться роботою, а не її імітацією????
  Парк став кращим, і про це показували на центральному каналі, з цікавими гойдалками, з чистими узбіччами, розважальними програмами… коли підприємство стало приносити дохід мер вирішив змінити керівництво щоб “поставити свою людину”??????

 3. Нажаль, але факт залишається фактом – чернівчани до влади привели людину, яка чхати хотіла на людей, на їх проблеми, на чиїсь досягнення чи здобутки, на чиюсь довголітню сумлінну працю, тощо. На хвилі революції до влади привели звичайного кар’єриста з комплексами неповноцінності та ще й навісили йому ореол – охрестили сином колишнього, хоча і непоганого мера.
  Усі свідомі знають, що пан Каспрук ніколи не був професійним керівником, кожне його призначення призводило до конфліктів і проблем, усе, що йому доручали він з тріском провалював. Згадайте його оcтанню роботу на посаді керівника комунального підприємства Містобуд, де за його недбалої роботи місто втратило (може вкрали?) 1 млн 200 тисяч гривень. Тайна покрита темрявою – кримінальну справу після того як обрали мером швидко закрили, підприємство ліквідували. Ну не керівник він, не фахівець! І це потрібно усвідомити.
  Як показав час, Каспрук виявився людиною з комплексами, злопам’ятною і упертою, вся його упертість йде не на справу, а на руйнування, і це потрібно усвідомити. Він звичайний самодур. Хоче постійно доказати свою значимість, ніколи не визнає помилок і завжди звинувачує та перекладає провину на інших. Але дуже гарно говорить і це у нього не віднімеш.
  І зараз, легким розчерком пера, не ознайомившись зі справою, легко вирішив долю людини, і це непоодинокий випадок.
  В данному випадку усе дуже просто. Насправді, за останні три-чотири роки парк “Жовтневий” привели в порядок. І це усі бачать – нікуди не сховаєш. Та саме це і проблема, – це ж не призначенець Каспрука зробив і саме, як Олексій Павлович зможе приписати це досягнення до своїх здобутків?!
  Як взагалі можна не поспілкуватися з людиною і звільнити? Нарешті, хоча би просто – викликати і подякувати за сумлінну працю. Та ні, корона з голови впаде – це не його рівень. Це ж не людина його команди, тому і прощається з легкісттю.
  Люди, відкрийте очі! Подивіться хто керує містом. Сором тай й годі. У цієї команди тільки одне – жадоба влади, жадоба як можливо більше і скоріше накрасти і саме тому усе так в місті і відбувається. В данному випадку треба звільнити місце для чергового “свого” і чхати Каспук хотів на здобутки єкс-керівника парку “Жовтневого”.
  Що не кажіть панове, але це не жарти…

 4. Шановні Каспрук, Чесанов, Сірман, Заячук…і всі інші депутати міськради…оприлюдніть всім нам чернівчанам всі добрі справи які ви зробили в місті не рахуючи своїх власних, сімейних, кумівських, вінчальних інтересів а також всіх інших родинних і ваших друзів інтересів!!! А також викрисліть із списку всіх добрих справ ті справи де невідємною складовою була і є КОРУПЦІЯ і різного роду тендерні чорні маніпуляції міським бюджетом!!!!!

 5. АЛЁША, досить ОКати, бухати та про…рати наші Чернівці та бюджетні кошти. Ліпше піди з посади доки, не дивлячись на події в Україні, люди не винесли тебе на смітник. Ти зробив дуже вдале підгрунтя для свого наступника, тому, що любий хто прийде післе тебе вже буде кращим.
  Не чіпай тих людей хто хоч щось робить для Чернівців а почни зміни на краше зі свого звільнення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ