Активіста Жижияна били монтировками… (нові факти)

2
517
Загрузка...

Стали відомі деякі подробиці нападу увечері 3.04.15 на громадського діяча Ігоря Жижияна, який, як вже повідомляли fakty.cv.ua, був доправлений в лікарню.

 

Соратник і друг постраждалого – громадський діяч Степан Терновецький, на прохання fakty.cv.ua, висловив свою думку щодо зухвалого нападу на керівника ГО «Патріотична громада Буковини» Ігоря Жижияна:

«Поки що можемо лише здогадуватись. Але можна зазначити, що з приходом донецького начальника УМВС, З ПЕРШОГО ДНЯ , намагаються активістів покласти на місце, щоби не створювати проблеми для нового начальника міліції».

На запитання, в якому стані нині перебуває постраждали і чи є хоч якісь «зачіпки», які дозволять знайти злочинців, п. Степан пообіцяв fakty.cv.ua дізнатися останні новини з лікарні, і вже незабаром надав додаткову інформацію:

«Повідомили, що побили металевими монтировками! Він при свідомості. Правоохоронні органи перевіряють всі версії. Я думаю, що вони мусять знайти злочинців, бо ж, думаю, новий начальник і сам розуміє, що до нього активістів у нас не били!»

Як відомо, Ігор Жижиян останнім часом різко критикував владу, вказував на факти корупції, контрабанди, яку «кришують», тощо…

Ще такий збіг: напередодні призначення нового керівника міліції, уродженця Донеччини Сергія Пілігріма, Ігор Жижиян закликав «зібратись під стінами обласної міліції, зустріти та спровадити Сергія Віктровича назад до столиці»…

fakty.cv.ua

Жижиян пояснив, чому розчарувався у колегах по Майдану (Бурбак, Коломієць…)

Ліс вивозили раз на тиждень, за нової влади – 3 рази на день(+відео)

На Буковині процвітає контрабанда саджанців глобальних маштабів

Конфісковані цигарки на суму 8 млн. переправили до Румунії?

Чиновники ОДА привласнили 2 млн гривень з бюджету? (+ Фото, відео)

Донецькі “кіборги” люструють “головного міліціонера” Буковини Валерія Зінченка (відео)

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ