Для зручності чернівчан створюють “Чорний список” забудовників

1
2496
Загрузка...

Депутати Чернівецької міської ради ​запропонували створити “чорний список” забудовників, які порушували ті чи інші норми законодавства.

Як повідомила депутат Олена Калмикова, вже було чимало проблем з “Гіпербудом”, водночас фірма продовжує будувати об’єкти у різних частинах міста і немає гарантій, що там не буде нових порушень.

Серед найбільш поширених проблем – порушення висотності, не здійснення робіт з благоустрою після завершення будівництва, проблеми з підключенням мереж та багато ін.

Зокрема, новий конфлікт вимальовується на вул. Рівненській, 10, де зводять багатоквартирний будинок.

Замовником будівництва є міська рада, а генпідрядником –  “Гіпербуд”, який вже фігурував у скандальному будівницві на Проспекті.

Як зазначив голова ОСББ житлового будинку Микола Понич, перші три черги будівництва з вересня вважають введеними в експлуатацію. Однак з жовтня між забудовником і власниками квартир триває непорозуміння щодо влаштування газових мереж, електрики та водопоcтачання. Люди не можуть підключити газ та воду, світло – лише за комерційною ціною. Також забудовники не впорядкували територію після будівництва.

Таким чином, депутати створюють комісію, яка вивчатиме питання і розробить методи впливу на недобросовісних забудовників.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

1 коментар

  1. Краще ще створіть “Чорний список” нечесних працедавців Чернівців і області які не сплачують загальнодержавного податку взагалі не платять людям зарплат(а самі при цьому по декілька раз із сімями їздять на відпочинок в Турцію, Єгипет,,,)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ