Активісти “Майдану” вже пригрозили Фищуку(+текст заяви)

3
239
Загрузка...

У Чернівцях активісти кількох громадських організацій закликали голову ОДА Олександра Фищука не призначати своїм заступником Володимира Куліша – йдеться у відповідній заяві громадських активістів.

Текст заяви:

“Ми категорично виступаємо проти призначення Куліша В.І. на посаду першого заступника голови Чернівецької ОДА в зв’язку з тим, що він протягом 2010-2014 рр., працюючи керівником підприємства з будівництва Дністровської ГАЕС, був яскравим поплічником, “підспівувачем” злочинної влади Януковича, слугою Папієва-Галиця, активним пропагандистом партії регіонів на виборах до Верховної ради України в 2012 році, агітуючи за партію регіонів і за т.зв. “синка” Папієва – “Артьомку”, всіляко “просував”висуванця партії регіонів на виборах Новодністровського міського голови. Будучи депутатом Чернівецької обласної ради протягом 2010 – 2014 рр. він голосував за вказівкою злочинної влади, всіляко сприяв утискам опозиції, яка боролася з режимом Януковича-Папієва. Куліш В.І., абсолютно, не лише не брав участі в будь-яких акціях Революції Гідності, а різними способами шкодив їй. Буковинці ще не забули, як п.Куліш в 2006 році привів в область “кримський десант”, як під його “мудрим оком””відмивалися” повеневі кошти 2008-2009 рр., як “пливли” Черемошем мости і дороги, що “будувалися” в області за його головування на Буковині і т.п”, – зазначають активісти.

“Ми наполягаємо і вимагаємо, щоби кадрові призначення в області відбувалися з врахуванням думки буковинської громади. Хай представники громадсько-політичних організацій краю, Чернівецький Майдан, скажуть своє слово”, – заявили активісти.

Водночас громадські активісти пригрозили Фищуку: “в разі ігнорування вами цих вимог, ми залишаємо за собою право на акції протесту, на спротив в боротьбі за справедливість, гідність і високі ідеали Майдану”.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. А при чому тут Фищук до призначення Куліша, це ж не він призначає! Думайте що пишете! І про Куліша конкретніше в чому звинувачуєте! Якщо крав чи зловживав – довести і покарати! А якщо за те що працював при Януковичі, то це смішно, він робив свою роботу, може й навіть добре

    • п. Юрію, все-таки заступників призначає губернатор (згідно чинного законодавства), за погодженням з Прем’єром (перший заступник) і відповідними віце-прем’єрами (заступників за напрямами). Інша справа, чи багато реально вирішує сам губернатор в цих кадрових рішеннях…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ