Відео: Радник Порошенка назвав буковинців “трусливыми скотами”, “ТСН” спростовує

1
1018
Загрузка...

Останнім часом можна почути, прочитати від публічних осіб, можновладців, що наразі відбувається зрив мобілізаційного процесу в Західній Україні. Так найбільш обурливим і кричущим була заява Юрія Бірюкова, радника президента Петра Порошенка (з серпня 2014), помічника міністра оборони (з жовтня 2014). Мовою оригіналу, це прозвучало так: “Он хрипло орет “Слава Украине”, рассказывает всем какой он невротипический патриот. Он лучший стратег в истории современности, способный силой мысли уничтожать БТРГ противника. Конечно его профиль полон национальных символов. Он житель Ивано-Франковской, Тернопольской, Закарпатской, Волынской, Черновицкой областей. Он презирает слабость киевской власти, смачно комментирует Президента. Он с пеной у рта доказывает, что использование русского языка – это признак работы на москалей….А еще – он трусливая скотина… Поджав хвост он прячется от военкома, он меняет номер телефона, он собирает манатки и чешет в Румынию, Венгрию, Словакию или Польшу. И там сидит, весь такой довольный своей гениальностью.”

Натомість, нестачі в призовниках немає навіть у прикордонних з Румунією районах, звідки втекти за кордон найлегше. Воєнкоми твердять, що на Буковині немає проблем із мобілізацією. На Буковині мобілізація триває за планом. Так кажуть в обласному військкоматі.  Загалом із Чернівецької області до армії мають призвати близько 2 тис. осіб. Попри чутки про те, що багато чоловіків призовного віку на початку мобілізації виїхали до сусідньої Румунії, а сільські голови начебто закликають ігнорувати призов, у військкоматах кажуть – четверта хвиля мобілізації, на відміну від попередньої, в області триває краще. Нині призовники проходять медкомісію. В обласному комісаріаті запевняють – немає проблем із призовом навіть у прикордонних районах, де більшість жителів румуномовні.

“Виїжджають, але ті, якщо скажімо, він там на фурі працює, він мусить виїхати. Виїхав, приїхав. А такого, щоб узяли і бусами виїжджали, такого немає, не чула, не було”, – твердить сільський голова с. Магала Олена Нандриш.

“Специфіка Новоселицького району серйозна. Українського населення менше, але все одно проводилось багато заходів, наради, щоб не було допущено тих проблем перекриття доріг, блокуваннь, які були при третій хвилі”, – розповів військовий комісар Новоселицького району Чернівецької області Сергій Горбишин.

Fakty.cv.ua

Загрузка...

1 коментар

  1. Якщо ми “скотины” Юрій Бірюков, то ти ніколи незахворієш на сифіліс,СНІД, гонорею бо ти ГАНДОН!!!!Я за свої слова відповідаю…а ти???Захочеш поговорити зі мною то телефонуй 063 951 83 11

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ