У Чернівцях на групу колективного схуднення пішли… худенькі моделі

6
2695
Загрузка...

Добре відомий вже у Чернівцях проект колективного схуднення під керівництвом Інни Брязкало отримав неочікуване «поповнення» – на заняття завітала група… худеньких моделей.

 

Точніше – це учасниці конкурсу «Королева Чернівців 2014», який відбудеться 30 листопада в «Egoist Palace» (21:00).

«З кожним роком вимоги для моделей стають все жорсткіші, конкуренція зростає. Тому надзвичайно важливо бути не лише красивою, а й спортивною, мати гарну шкіру та волосся. Я вдячна Інні Чинуш-Брязкало за надану можливість конкурсанткам, а також починаючим моделям дізнатися про те, як правильно харчуватись, про надзвичайну користь спорту для краси моделей… Крім цього, ще одна подяка готелю «Буковина», в конференц-залі якого дівчатам розповідали, як стати кращими, впевненішими, здоровішими, справжніми королевами» – зазначила в інтерв’ю fakty.cv.ua організатор конкурсу краси «Королева Чернівців 2014» і керівник модельного агентства «ШоуТайм» Ліна Ільніцька.

У свою чергу, Інна Брязкало зауважила: «Було дуже цікаво бачити зацікавлені погляди дівчат, коли я 141125-ChynushInna-seminar-hudnennya-modeli-Galan-sportbuk.comрозповідала про своє схуднення, правильне харчування і важливу роль спорту. Сьогодні я лише змогла їх зацікавити трішки щодо нюансів правильного харчування, підступність напоїв (в плані калорійності), небезпека голодування, монодієт, шкідливість фаст-фуду та проблема анорексіі. Насправді ми поки що лише доторкнулися до вершини айсберга, тому в ідеалі я би була дуже рада проводити подібні заняття з моделями щотижня (щоби допомогти розібратися в цій справі детально). Адже йде мова про нашу красу та здоров’я!»

А ось і враження однієї з юних моделей Домки Решкан: «Як ми всі знаємо, дієтоло́гія – наука про фізіологічні та біохімічні основи харчування здорової людини та при різноманітних захворюваннях. Всі ми знаємо, але дотримуватися цього правила не кожен хоче! Сьогодні на занятті у п. Інни я вирішила, точніше мене переконали лекцією, що треба вести правильне харчування. Урок був дуже цікавим і корисним! Також перед нами був представлений результат, або, можна так сказати, «потерпіла особа» (сміється – авт.), яка колись мучилась з ожирінням, а внаслідок правильного харчування і оздоровчих занять спортом стала просто ідеалом! Отож, дотримуйтесь правил правильного харчуванння і займайтесь спортом! Як там кажуть: «Никогда не следите за мужчиной! Следите за собой – и тогда мужчина будет следить за вами!» Думаю, це актуальний вислів для багатьох дівчат:)».

Георгій МАЗУРАШУ,
директор ОЦ ФЗН «Спорт для всіх»

***

Фото: Ярослав ГАЛАН, fotograf.org.ua
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

***

Відео: Група колективного схуднення у Чернівцях («Зважені і щасливі»)

***

Фото: Серед учасниць «Королеви Чернівців 2014» – МС і дівчина гравця «Шахтаря»

***

Фото: Зірковий бігун Гешко і група колективного схуднення підкорили Говерлу

***

Фото: Чернівчанка схуднула на 50 кг і тепер допомагає землячкам бути в формі

***

Фото: На пляжному п’єдесталі – стартові герої, сексапільні «американки» і чемпіон Кіпру

***

Фото: Біг Миру в Чернівцях підтримали ~750 учасників, в т.ч. кандидати в мери

***

Фото: Футболісти «Буковини» і «Меркурія» сюрпризно «засвітилися» на велоденсі

***

Відео: Змагання з pole dance у Чернівцях (спеціальний гість – Наталія Колот)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ