Підписи за відкликання депутатів від «Самопомочі» вкрали, чи їх не було?..

2
195
Загрузка...

Прихильна до нардепа Максима Бурбака частина чернівецької «Самопомочі», разом із однопартійцями Бурбака, як відомо, займалась збором підписів за відкликання непідконтрольних чернівецькому керівнику фракції «Народний фронт» у Верховній Раді депутатів міської ради.

Бурбаківські збори за відкликання депутатів, як всі могли бачити, відбулись із значними порушеннями. Проте це не завадило керівнику міського осередку «Самопомочі» Олексію Поповичу «браво доповісти», що необхідні для відкликання підписи нібито були зібрані.

А потім… ці підписи нібито зникли, чи то їх нібито вкрали. Дивна історія, правда?

До вашої уваги цікавий аналіз ситуації від Олексія Пономаренка (times.cv.ua), який непогано знається на «слідчих особливостях»:

Кримінальне провадження за фактом крадіжки не відкрили, тому що сам керівник міського осередку «Самопомочі» Олексій Попович, написав заяву, що він не зазнав матеріальних збитків, а звернувся лише з метою інформування.

Ми вирішили співставити деякі факти, щоб викрити брехню керівника міського осередку «Самопомочі» Олексія Поповича про крадіжку.

Отже, ще на етапі подачі документів до ТВК Олексій Попович розпочав обманювати чернівчан, що відкликають шістьох депутатів. Майже одразу стало відомо, що документи на відкликання людей Бурбака в «Самопомочі», Ставчанського та Матвієнка, ніхто не подавав. У самого ж Поповича не знайшлось навіть слів, щоб це прокоментувати і він декілька днів усіляко уникав спілкування з нашими журналістами і проігнорував запит, на який обіцяв дати відповідь.

2 квітня оголосили про початок збору підписів в наметі на Центральній площі і в офісі на вулиці Герцена. Ми декілька днів безуспішно намагались потрапити в офіс «Самопомочі» на вулиці Герцена, але кожного разу офіс був зачинений, а одного разу сказали, що ще немає підписних листів. Коли ж нам все ж вдалось потрапити в офіс, то на підписних листах було всього пару десятків підписів. Більше того, анонсований партійний намет на площі так і не з’явився. Це підтвердило і повідомлення на сторінці «Самопоміч. Чернівці» в мережі фейсбук, де 11-го квітня запрошували тільки в офіс, про партійний намет ніхто не обмовився і словом.

А через 5 днів «Самопоміч» оприлюднила приголомшливі цифри. Зібрано 6 тисяч підписів! І невдовзі вони будуть передані до ТВК. Отже виходить, що за 14 днів офіс «Самопомочі» відвідало 6 тисяч чернівчан. Це по 428 людей щодня або 53 людини щогодини. Враховуючи, що на заповнення документів потрібно щонайменше хвилин 5, то черга мала бути аж до стадіону «Буковина». Чи варто згадувати, що в усі наші візити жодної людини ні біля офісу, ні в самому офісі ми не зустріли.

Стало зрозуміло, що це фейк, і ніяких підписів не існує. Інтрига залишалась в одному: як в «Самопоміч» спростує свою ж брехню. І виявляється, що в цей же день, за дивним збігом обставин, зловмисники «крадуть» підписи у Олексія Поповича. Більше того, про це стає відомо лише через 10 днів. Тобто Олексій Попович за цей термін навіть не примудрився повідомити 6 тисяч чернівчан, які йому довірились, про крадіжку, вибачитись перед ними, що не зберіг підписи і щось пояснити.

Як нам стало відомо з власних джерел злочину насправді не було, а в поліції за фактом крадіжки навіть не відкривали кримінальне провадження, оскільки Попович вже після фейкового злочину написав заяву, що він не зазнав матеріальних збитків, а отже звернувся з метою інформування. Ну і як ви вже зрозуміли слідів проникнення в його авто, за дивним збігом обставин, також виявлено не було.

Як розповіли нам джерела у правоохоронних органах таку схему часто застосовують люди, коли повідомляють без правових наслідків для себе про злочин якого не було. Адже якщо б порушили   кримінальну справу, а в ході розслідування з’ясувалось би, що Олексій Попович збрехав про крадіжку, проти нього відкрили б кримінальне провадження за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину (стаття 383 ККУ).

Звісно ми готові спростувати інформацію, що злочину не було, якщо Олексій Попович розповість про обставини крадіжки і де саме вона відбулась. Але щось нам підказує, що керівник міського осередку «Самопомочі» так не зробить, оскільки тоді викрити його брехню стане ще простіше, адже ми публікуємо далеко не все, що нам відомо.

***

«Бурбаківські» зрадники «Самопомочі» зібрали підписи за відкликання колег

***

Рогатюк – про зрадників у «Самопомочі», конфлікт інтересів, місто без мера…

***

Букет порушень і нонсенсів на зборах за відкликання депутатів від «Самопомочі»

***

Максимюк: Не маю претензій до депутатів «Самопомочі», яких хочуть відкликати

***

Чернівці: збори на підтримку і проти депутатів від «Самопомочі» (відео, фото)

***


***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ