У Чернівцях теж «нові канікули» через… Росію і транзитну газову трубу

0
264
knyazheschool.klasna.com
Загрузка...

У чернівецьких навчальних закладах – ще одні «непланові канікули», цього разу через проблеми у зв’язку із зниженням тиску газу у транзитній трубі з Росії до Євросоюзу через Україну…

З метою зменшення споживання газу, економії енергоресурсів та на виконання  Протоколу  засідання Кризового комітету при Міненерговугілля від 1 березня 2018 року щодо запровадження Національного плану дій на період надзвичайної ситуації, що склалася у сфері газопостачання,  наказом начальника управління освіти міської ради Сергія Мартинюка з 3 по 7 березня включно призупинено освітній процес в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти.

Керівників закладів освіти зобов’язано довести інформацію про призупинення освітнього процесу до батьків вихованців, учнів, студентів, перевести автономні системи опалювання у максимально ощадливий режим та забезпечити цілодобове чергування відповідальних працівників для контролю за станом опалювальних систем.

У разі виникнення надзвичайної ситуацій відповідальні працівники закладів освіти повинні терміново повідомляти аварійну службу МКП «Чернівцітеплокомуненерго» за тел. 53-11-00, 53-22-15  та Муніципальний контакт–центр за телефоном 0502221580.

Довідково. У Чернівцях 104 школи та дитсадка, 56 з них мають автономні системи опалення, 48 отримають теплоносій централізовано.

Інформацію fakty.cv.ua надала прес-служба Чернівецької міської ради

***

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ