Обласна рада виділила футбольному клубу «Буковина» 1 млн.

0
184
Загрузка...

На пленарному засіданні 13 позачергової сесії Чернівецької обласної ради VII скликання 16.05.17 були внесені зміни до крайового бюджету. Змінили і дохідну, і видаткову частини.

Так, депутати крайового парламенту внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік, Комплексної програми з охорони навколишнього природного середовища «Екологія» у Чернівецькій області на 2016-2018 роки, а також зміни до рішення 14-ї сесії Чернівецької обласної ради VI скликання від 14.03.2013 №5-14/13 «Про затвердження Регіональної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки» (із змінами), – повідомляє oblrada.cv.ua. Також народні обранці включили до порядку денного, розглянули та ухвалили відповідні рішення із низки інших важливих питань життєдіяльності області, що потребували невідкладного розгляду.

Обласна рада виділила серйозну суму на цільову підтримку футбольного клубу «Буковина» – 1 млн. грн. Щоправда, як уточнив президент ФСК «Буковина» Сергій Гринюк, це не окремі кошти з обласного бюджету, а та цільова субвенція, яку нещодавно надала обласному бюджету на підтримку клубу Чернівецька міська рада.

До слова, у середу, 17.05.17, «Буковина» у черговому турі першості України серед команд І ліги приймає ФК «НАфтовик-Укрнафта» (Охтирка). Початок зустрічі – о 18:00. Квитки на матч (зі знижкою!) можна придбати через інтернет тут:

При уточненні обласного бюджету депутати вирішили спрямувати на ремонт буковинських доріг загального користування 60 млн. грн.

Цього ж дня буковинський народний депутат Іван Рибак повідомив на своїй сторінці у Facebook про те, що на «Тюдівську ділянку» дороги, яка з’єднує Путильський та Вижницький райони, з держбюджету виділили 50 млн. грн.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ