Посадовця управління освіти Чернівецької міськради затримали на хабарі (відео)

8
873
Загрузка...

Освіта вважається однією з найбільш корумпованих галузей. Напевно, складно знайти людей, які не знають або не розуміють, чому так кажуть… Щоправда, не так часто ті негативні явища «вилазять на поверхню» і стають темою кримінальних новин. 

І ось один з таких випадків. У Чернівцях посадовця міського управління освіти затримали на хабарі. За сприяння в отриманні через тендер замовлення на ремонт одного з освітянських об’єктів він захотів 230 тис. грн., тобто 10% від вартості робіт по тому об’єкту.

Наразі поліція перевіряє, чи причетні до цього правопорушення інші особи, – повідомляє times.cv.ua з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

За даними цього інтернет-видання, затримали начальника групи централізованого господарського обслуговування Управління освіти Чернівецької міської ради Сергія Колешню.

Ось як прокоментував цей неприємний факт мер Чернівців Олексій Каспрук:

«Одного із посадовців управління освіти затримали на хабарі. Офіційної інформації ще не має, подробиці будуть озвучені пізніше. Сподіваюся, що розслідування буде неупередженим, судове рішення – справедливим. Хай це буде уроком для інших. Завжди застерігав від порушення закону та попереджав, що підтримуватиму роботу правоохоронців, спрямовану на виявлення випадків хабарництва та корупції. Винні мають нести заслужене покарання».

Наскільки відомо fakty.cv.ua з власних джерел, Олексій Каспрук справді своїх підлеглих (у т.ч. при прийнятті на роботу) застерігає від корупційних та інших незаконних дій і попереджає, що в разі виявлення таких фактів, ні на які «поблажки» та «прикриття» ніхто не зможе розраховувати. Проте, вочевидь, не всіх чиновників така позиція міського голови стримує від спокуси незаконно збагатитися…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ