Поліція і талановиті діти провели флешмоб за безпеку дорожнього руху (фото, відео)

1
354
Загрузка...

Чернівецькі поліцейські, отримавши естафету від Хмельницької області, провели 24.03.17 на Центральній площі флешмоб на підтримку безпеки дорожнього руху, в якому взяли участь також талановиті буковинські дітки.

 

Головними помічниками поліції у цьому проекті у Чернівцях стали Обласний центр естетичного виховання «Юність Буковини», автоклуб «Буковина» та кавеенники з Берегомета Вижницького району.

Ініційований Національною поліцією України флешмоб для привернення уваги суспільства до проблем у сфері безпеки дорожнього руху стартував 20.03.17 у Миколаєві. Далі естафету підхопили Одеса, Вінниця та Хмельницький. Хмельничани передали буковинцям прапор, на якому залишать записи всі регіони України. Плюс кожен регіон передає далі місцевий поліцейський шеврон. Фінішує акція 21.04.17 у Києві.

Під час запису чернівецького флешмобу не обійшлося без технічних проблем – трішки підвела звукова апаратура. Завдяки цьому додаткеові овації заробили дівчата з студії сучасного танцю «ХХІ століття», які, під оплески, дотанцювали більшу частину композиції без музичного супроводу. Але зрештою з технічними проблемами розібрались і флешмоб завершили на мажорній ноті.

Згодом можна буде побачити ролик про цей флешмоб, який місцева поліція має передати до столиці.

Загалом, проблема безпеки дорожнього руху, безумовно, заслуговує на супер увагу на найвищому рівні. Як зазначив представник автоклубу «Буковина» Іван Мельничук, за минулий рік на Буковині у дорожньо-транспортних пригодах загинули 52 особи… Це більші втрати для області, ніж за цей же період в АТО… І абсолютна більшість аварій з непоправними трагічними наслідками – наслідок порушення водіями правил дорожнього руху. Хіба найцінніше, що може бути, – життя та здоров’я – не вартують того, щоби не порушувати на дорогах правила?..

fakty.cv.ua

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО:

***

Щоб привернути увагу громадян до необхідності дотримання правил дорожнього руху 24 березня на Центральній площі Чернівців відбувся танцювальний флешмоб.

За ініціативи Національної поліції України 20 березня стартував Всеукраїнський флешмоб, мета якого – привернути увагу суспільства до проблем у сфері безпеки дорожнього руху. Проведення заходів координують працівники регіональних підрозділів Управлінь превентивної діяльності та патрульної поліції.

Тематичні флешмоби вже відбулися в Миколаєві, Одесі, Вінниці і Хмельницькому, який передав естафету Чернівцям. А фінішуватимуть заходи 21 квітня у Києві.

Під звуки поліцейських сирен на Центральній площі Чернівців о 13 годині раптом з’явилися переможці Всеукраїнських змагань юних інспекторів руху – команда «Стоп-кадр» Берегометської гімназії. Про важливість неухильного дотримання правил дорожнього руху учні розповіли присутнім у притаманній їм яскравій манері: з піснями, танцями і самобутнім гумором.

На зміну юним інспекторам руху на площу вийшли танцювальні колективи Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини». У спільному з поліцейськими танці діти продемонстрували необхідність бути пильними на дорозі та не відволікатися на мобільні телефони під час руху.

На завершення заходу учасники флешмобу написали побажання на естафетному прапорі акції, а взамін отримали його зменшені копії. Разом з іншим символом флешмобу – іграшковим Інспектором Гривою, прапор «За безпеку дорожнього руху» з Буковини попрямує на Тернопільщину.

За словами інспектора з профілактики дорожньо-траспортного травматизму Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Наталії Кирилюк, мета флешмобу – довести до громадян України необхідність правильно поводитися на проїжджій частині дороги і пам’ятати, що правила дорожнього руху – це закон життя.

Поліція Буковини закликає всіх учасників дорожнього руху до дисципліни на автошляхах держави.

Відділ комунікації поліції

Чернівецької області

***

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО:

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ