Наречені-держслужбовці, у т.ч. міс Чернівців, перемогли у проекті «4 весілля» (відео)

4
1856
Загрузка...

Романтичну весільну подорож до Іспанії у проекті «4 весілля», який показали на телеканалі «1+1» 2.03.2017, виграла гарна буковинська пара Роман та Тетяна Волошини.

 

Наречені познайомились, працюючи у Чернівецькій обласній державній адміністрації. Щоправда, Роман там вже не працює, а Тетяна на час виходу цього випуску програми «4 весілля» вже встигла піти у декретну відпустку (нещодавно у щасливої пари народилась донечка).

Цих буковинських учасників проекту «4 весілля» деякі називають «голлівудівською парою». Вони справді дуже ефектно виглядають. А Тетяна Волошина, до того ж, є й титулованою моделлю – ще під дівочим прізвищем Руснак у 2012 році вона отримала титул Міс Чернівці на конкурсі Міс Західна Україна. Цікаво, що тоді Тетяна представляла на конкурсі Хотин. Роман теж має «сусідні» коріння (с. Довжок Новоселицького району, яке має і «хотинське минуле»).

Приємною звісткою про перемогу гарної буковинської пари першою поділилась Nadin Medvedchyk:

«Вітаю Танюшу та Романа з перемогою в проекті 4 весілля на 1+1! Хвилювались і гості і вся команда і доклали максимум зусиль щоб весілля було найкращим! Все це завдяки Танюші;) ❤️любимо тебе;) Ви the best?
П.С. Дякую що довірила нашій команді проведення Вашого весілля».

Ось що пишуть про історію кохання переможців випуску 2.03.17 на сайті проекту 1plus1.ua/4-vesillya:

«Конкуренцію дівчатам складе наречена з «міста кохання» Чернівців Тетяна. Дівчина знається на весільній моді, а тому для свого омріяного дня обрала сукню з найкращого магазину міста.

Кохання Тетяни та Романа почалось на роботі, а пропозицію своїй коханій чоловік зробив під час відпочинку на курорті Єгипту. Прогулюючись по узбережжю, Роман став на одне коліно, освідчився Тетяні та подарував найдорожчу обручку, яку зміг знайти.

Щоб розважити гостей на своєму весіллі, Тетяна та її коханий Роман запросили їх до зоопарку, а музичну програму святкування склав чималий барабанний оркестр.

Нагадаємо, за умовами програми, чотири наречені по черзі відвідують весілля одна одної та оцінюють красу весільної сукні, оригінальність меню та місця проведення, а також загальне враження від свята. Дівчина, чиє весілля отримає від конкуренток найбільше балів, вирушить у весільну подорож до теплої країни разом зі своїм коханим».

Вітаємо Романа та Тетяну! І бажаємо довгого і щасливого подружнього життя!

fakty.cv.ua

https://youtu.be/yjNNy_HOf5g

***


Відео випуску «4 весілля» від 2.03.17 буде додане тут:

***

Інші буковинці у проекті:

https://youtu.be/TNQMN2OeQKg

***

***

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ