Депутат міськради: Давайте цього року зробимо дороги, а наступного – купимо транспорт

1
188
Загрузка...

Майже весь залишок коштів міського бюджету за минулий рік (228,4 млн. грн.) депутат міської ради Василь Максимюк пропонує спрямувати на ремонт доріг. Це питання мають розглянути на черговій сесії, яка розпочнеться 30.03.17.

 

На своїй сторінці у Facebook Василь Максимюк (керівник фракції БПП «Солідраність») написав:

«Дивитися на наші міські дороги після зими сумно і важко не погодитися із думкою тисяч городян про те, що саме дороги в Чернівцях є найболючішою нашою проблемою.
В бюджеті міста виник залишок в сумі майже 230 мільйонів гривень. Є ще бюджет розвитку, тому можемо мати значну додаткову суму та додаткові можливості. Вже були спроби обговорити розподіл цієї суми. Це робиться не вперше і, на мій погляд, робиться не раціонально. Департаменти та управління міської ради будуть мати своє бачення, фінуправління – своє. Знову вийде розпорошення цих грошей. Частину з них розпорядники коштів можливо традиційно украдуть, як це, на жаль, ми побачили в управлінні освіти. В результаті нічого помітного та корисного зроблено не буде.
Тому пропоную оголосити цей рік роком виконання обіцянок і направити всі ці кошти на ремонт доріг в Чернівцях.
Я це попередньо обговорював з колегами і знайшов підтримку. Розумію, що треба узгодити із водоканалом та тепломережею, які повинні робити мережі за кредитні кошти, але це технічні питання і їх можна вирішити. Слід залишити також фінансування житла для учасників АТО. А все решта віддати на дороги.
Ми говоримо про нові тролейбуси, а доріг під них не маємо. Проблема буде зациклюватися і так ми її не вирішимо ніколи. Тому цього року давайте зробимо шляхи, а наступного купимо новий транспорт. Так, вважаю, буде правильно і люди зрозуміють нас».

fakty.cv.ua

А ви що думаєте з цього приводу?

Як розподілити 228,4 млн. грн. залишкових коштів за 2016 р.?

Результати

Loading ... Loading ...

***

У міській раді вирішували, як використати залишкові 228,4 млн. грн.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ