Авторів «прикольно-політичної» програми зловили на брудних маніпуляціях… (відео)

2
534
Загрузка...

Нещодавно на телеканалі ТВА з’явилась програма «Сара в кулуарах», яка дуже схожа на аналогічну програму на одному із столичних телеканалах і, судячи з усього, має на меті трохи надсміюватися над місцевими посадовцями та депутатами. Але…

Ведуча цієї програми задає депутатам і посадовцям якісь запитання зі шкільної програми або інші «елементарні», на які не завжди отримує вірні відповіді.

Загалом, могло би бути «прикольно» – трохи «посміятися над собою», адже, як кажуть, «нація, яка боїться сміятися над собою, приречена на вимирання»… Але… Виявилось, що автори проекту вдаються до брудних прийомів при монтажі програми.

Так, депутат міської ради Володимир Бешлей розмістив на своїй сторінці у Facebook другий запис (з боку) його спілкування на камеру з ведучою програми і те, що показали в ефірі, і там чітко видно, що при монтажі його відповідь використали не в контексті запитання, на яке він відповідав… «Низько» і «брудно» – приблизно так здебільшого охарактеризували такі маніпуляції люди, які не сприймають подібні «нечисті» і нечесні прийоми… Причому, як бачимо, зловили на маніпуляції проти опозиційного депутата, а ТВА, як відомо, є тепер провладним, точніше «пробурбаківським» телеканалом… Тенденційність видно, правда? «Соупаденіє?»:)

Нижче до вашої уваги перші два випуски цієї програми. Звісно, варто врахувати, що оприлюднена брудна маніпуляція при монтажі може бути не єдиною. Та й взагалі дивно, як депутати і чиновники «ведуться» на такі провокації… Ну, і в порядку експерименту, аби могли посміятися всі:), можна було б запропонувати і інший варіант програми – щоби осміяні задали по декілька своїх «елементарних» запитань ведучій, і потім показати її відповіді, причому також із не дуже чистим монтажем… Смішно було б, правда?..:)
***

***

***

***

А ось інформація про «натяки на плагіат»:

***

Ну, і болісна реакція колишнього вчителя Юрія Чорнея:) Цікаво, як Юрій ставиться до «нюансів» з монтажем:) І якби ділився враженнями, якби оприлюднили би не дуже влучні відповіді на елементарні елементарні запитання когось із «улюблених політиків», які у провладній пресі виглядають часом ледь не ідеальними:)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ