У Чернівцях зменшили удвічі ставку єдиного податку для підприємців (відео)

0
7493
Загрузка...

На 3 засіданні 21 сесії Чернівецької міської ради 9.02.17 депутати вирішили удвічі зменшити ставку єдиного податку для трьох груп підприємців.

 

Цей пільговий період розрахований на 2017 рік. Це рішення покликане підтримати малий і середній бізнес, який, на жаль, атакує центральна влада…

Член місьвиконкому Наталія Фрунзе теж поділилась публічно цією новиною:
«ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ, ГАРНА НОВИНА ДЛЯ НАС УСІХ!!!
Вчора на засіданні 21 сесії Чернівецької міської ради депутати зменшили удвічі ставку єдиного податку- для платників 1 та 2 групи підприємців. Пільговий період розрахований на 2017 рік, це зроблено задля легалізації зарплати і робочих місць.
Нагадаю, що відповідно до Податкового Кодексу України платники 2 групи у 2017 році сплачують до 20% від мінімальної зарплати до 640 грн. Відтепер чернівецькі підприємці ( 2 групи) платитимуть 320 грн єдиного податку (10% від мінімальної заробітної плати)».

Ще цього сесійного дня вирішили виділити по 100 тис. грн. («чистими») родинам двох загиблих під Авдіївкою, допомогти фінансово чернівчанці, яка бореться з важкою недугою, розглянули декілька багатомільйонних програм, до обговорення деталей реалізації яких депутати закликають і мешканців міста. А ще депутати згадали про попередні рішення щодо допомоги родинам, які постраждали внаслідок пожежі – наприклад, вирішили виділити 80 тис., а реально чомусь виділили лише 10 тис. Як зазначив депутат Анатолій Чесанов, це знущання. Очевидно, необхідно і відстежувати, як виконуються сесійні рішення…

А розпочалось засідання з виступу Андрія Романчишина, який звинуватив колег у «кнопкодавстві» – за його інформацією, за двох депутатів «Батьківщини» проголосували інші люди (помічники і т.п.). Андрій Романчишин звернув увагу на голосування за 30 питання порядку денного – про надання дозволу на розробку документів для подальшого виділення земельної ділянки Буковинському кварталу, до якого причетний колишній нардеп і керівник обласного осередку Партії регіонів Микола Романюк. На думку п. Андрія, це ганебне явище – як «кнопкодавство», так і, за його словами, «проштовхування» питання на користь колишнього «головного регіонала» краю.

Якщо продовжити цю тему, то, напевно, варто було б якоюсь спеціальною комісією вивчити факти, які озвучив Андрій Романчишин, і потім доповісти громаді. Якщо, наприклад, депутати, чиїми картками проголосували їх помічники (чи інші особи), підтвердять офіційно, що вони у разі присутності проголосували би проти і ці голоси виявились вирішальними для прийняття позитивного рішення, тоді логічно було б повернутися повторно до голосування за цим питанням.

А щодо того, що йдеться про можливе виділення земельної ділянки під будівництво фірмі, до якої причетний колишній керівник осередку Партії регіонів, то тут, напевно, ключову роль має відігравати законність, а не партійні симпатії чи антипатії. Якщо закон не забороняє виділяти цю земельну ділянку, то колишні або теперішні посади причетних до фірми тут ні до чого. А якщо Андрій Романчишин має докази якихось злочинних дій п. Романюка, нехай надає ці матеріали правоохоронцям – тоді треба довести справу до покарання! А не просто говорити в сесійній залі…

fakty.cv.ua

***

***

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ