Чернівчанка увійшла до фіналу національного відбору «Євробачення 2017» (відео)

1
280
Загрузка...

Перший з трьох півфіналів національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», який відбудеться 9-13 травня у Києві, виграла чернівчанка Тетяна Решетняк з піснею «LOVE YOU».

 

Тетяна тепер виступає під творчим псевдонімом TAYANNA. Від журі, до складу якого входять музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, переможниця Євробачення-2016 Джамала та композитор і співак Андрій Данилко («Вєрка Сердючка»), чернівчанка отримала 7 балів з 8-ми можливих, а за підсумками SMS-голосування – максимальних 8 балів.

4 лютого:

Судді Глядачі Сума
TAYANNA 7 8 15
Сальто Назад 8 6 14
Арсен Мірзоян 4 7 11
Група SKAI (СКАЙ) 6 5 11
MamaRika 5 4 9
Рома Веремейчик і група LUMIERE 2 3 5
Monochromea 3 2 5
Laliko 1 1 2

***

***

Загалом на цій стадії відбору претендентів на право представляти Україну на Євробаченні 2017 було 24 (виконавців і колективів). Другий та третій півфінали відбудуться 11 та 18 лютого, а фінальний відбір – 25 лютого.

Сам конкурс «Євробачення 2017» гостюватиме у столичному Міжнародному виставковому центрі. Півфінали – 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Квитки коштуватимуть від 20 до 100 євро.

fakty.cv.ua

***

Про півфінал 4.02.17:

Перший півфінал відбору на Євробачення 2017 Україна відкрила група Скай (Skai) з піснею «All My Love For You». Всі члени журі одноголосно похвалили учасників. Джамала зазначила, що їй дуже сподобалося те, що пісня чоловіча та сильна. І не дивлячись на те, що у соліста групи під час виступу була температура – все склалося! Група отримала від суддів 6 балів.

Другим номером у виступі учасників на відборі Євробачення 2017 від 04.02.2017 виступали Рома Веремейчик і група LUMIERE з композицією «Make It Real». Костянтин Меладзе порадив хлопцям зробити кінцівку пісні експрессивніше і потужніше. А Андрій Данилко сказав, що у нього двояка думка від виступу колективу і він не знає, чи підходить пісня для конкурсу Євробачення 2017. Від суддів хлопці отримали 2 бали.

Далі глядачі і журі нацвідбору Євробачення 2017 побачили виступ групи (Монохромия) Monochromea з піснею «Blue Bird». Судді помітили, що хвилювання завадило учасникам добре виконати пісню. Костянтин Меладзе залишився не дуже задоволений виступом групи і журі оцінили виступ колективу в 3 бали за десятибальною системою.

Наступна виконавиця Laliko з піснею «Sugar whisper» виступила в стилі електро-свінг. Джамала порахувала, що для Європи даний стиль – це вже пройдений етап, і запитала у учасниці, де саме приспів у пісні. Але також вона оцінила яскравість і легкість номера. Laliko отримала від журі всього 1 бал.

Група Сальто Назад заспівала сімейну пісню «О Мамо». Члени журі дуже пораділи, що група обрала пісню українською мовою і дуже похвалили музикантів за це. А також відзначили чудовий танець хлопців і віддали колективу найвищий бал – 8, тобто за результатами голосування суддів хлопці посіли перше місце!

Далі виступила чарівна MamaRika з авторською піснею «We Are One»! Андрій Данилко висловив своє здивування на тему того, що йому більше запам’ятався костюм дівчини, ніж репертуар. Джамала відреагувала на виступ співачки м’яко, але зазначила, що їй не вистачало якоїсь родзинки. А Костянтин Меладзе похвалив дівчину і згадав, що знає її ще з тих пір, як вона була просто Настею на «Фабриці зірок», а також дівчина отримала 5 балів від членів журі.

Під номером 7 в першому півфіналі відбору на Євробачення 2017 виступила яскраваTAYANNA з піснею «LOVE YOU». Знову ж, як сказали судді – дівчині завадило хвилювання виконати пісню так, щоб вона змогла зачепити за живе. А ось Андрій Данилко взагалі вважає, що пісня занадто звичайна для такого конкурсу, як Євробачення 2017. Але дівчина отримала 7 балів від журі і друге місце, на їхню думку!

Перший півфінал відбору на Євробачення 2017 Україна закривав сильний і впевнений в собі Арсен Мірзоян з піснею «Geraldine», яку він присвятив доньці Чаппліна! Костянтин Меладзе був зачарований тим, що виконавець ні краплі не хвилювався і сказав, що він відчув себе на концерті, а не на конкурсі. Також Меладзе зробив комплімент Арсену Мірзояну, сказавши, що у артиста шикарний профіль  Джамала ж сказала, що це було миле, романтичне камерне виконання, але чи підійде пісня на конкурс Євробачення 2017 – співачка сумнівається. Андрій Данилко відзначив, що виступ був живим і простим, і йому дуже сподобалося! Арсен отримав від суддів всього 4 бали.

За результатами голосування суддів і глядачів від 04.02.2017 у фінал проходять TAYANNA и Сальто Назад!

(eurovision.stb.ua)

***

11 лютого:

Letay

Міла Нітіч

Руслан Кузнєцов

Aghiazma

Detach

ROZHDEN

Panivalkova

Illaria

18 лютого:

Поющие трусы

O.Torvald

Анастасія

Прудіус

Віталій Козловський

KADNAY

MELOVIN

Green Grey

Vivienne Mort

***

Відео: Феєричний виступ Тетяни Решетняк на “Голосі країни”

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ