Першим заступником губернатора стане син колишнього першого заступника?

4
1067
Загрузка...

Це впевнено прогнозували ще до початку конкурсу на вакантну посаду першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації, на яку справді претендує і син колишнього першого віце-губернатора Віктора Павлюка – Михайло Вікторович.

 

Чомусь пригадався анекдот про те, що син майора ніколи не стане генералом, тому що у генерала є свій син.

Мером Чернівців у нас нині є Олексій Каспрук – син колишнього мера столиці Буковини Павла Каспрука. Якщо Михайло Павлюк таки стане першим заступником голови ОДА, як прогнозують, це буде ще одним натяком на «спадковість влади».

Хоча Олексій Каспрук став мером за результатами виборів, на яких його підтримала більшість виборців. А Михайло Павлюк може отримати цю посаду на конкурсних засадах. Утім, якщо хтось є сином або донькою посадовця, хіба це означає, що діти вже не можуть претендувати з часом на ці ж посади, навіть якщо мають для цього гарні здібності та належну підтримку від громади (для виборних посад) або конкурсних комісій?..

Отож, на вакантну посаду першого віце-губернатора офіційно претендували:
Ткачук Валерій Петрович (лікар ортопед-травматолог,  КМУ міська поліклініка №1),
Приказка Валерій Михайлович (тимчасово не працює),
Панчишин Руслан Ігорович (адвокат, екс-мер Новодністровська),
Павлюк Михайло Вікторович (директор ТОВ «Буковина Солар 1»).

Ось що написав після першого етапу конкурсу 17.01.17 на своїй сторінці у Facebook Михайло Павлюк:

«Шановні колеги! Саме у зв’язку із завершенням першого етапу конкурсу на заміщення вакантної посади PavlukMyhaylo-131122-Vicheпершого заступника голови Чернівецької облдержадміністрації зазначу наступне. Вважаючи найбільшою честю прислужитися нашій територіальній громаді, бути корисним для реалізації реформ, місцевих програм розвитку та бути на сторожі української Справи, маючи як депутат попередніх скликань та доцент кафедри міжнародних відносин рідного ЧНУ певні практичні напрацювання й уважно вивчивши умови проведення конкурсу я подав документи на даний конкурс. Комісія сьогодні, у вівторок провела перший етап по двох конкурсах, попереду ще один етап.
Вважаю основним завданням зараз зосередитися на підготовці до наступного етапу. І так, знаєте це як бути знову абітурієнтом – хочеш багато сказати (написати), нічого не забути. Я це відчув, сидячи в аудиторії разом з двома іншими абітурієнтами. За 12 років викладацької роботи я, до слова, бачив різних абітурієнтів: хтось приходив на екзамен із вигуками «я все знаю пане викладач», хтось на екзамен і не заходив. А хтось заходив і виходив незадоволений. Про таких, у підсумку, пам’ятаємо менше. А були й такі абітурієнти які йшли, щоб здобути науку. Вони готувалися заздалегідь, тягнули білет, продумували відповіді. Здобували результат. А потім ставали хорошими й активними патріотами, які хочуть жити й працювати в Україні, боронити наше, Українське, поважати закони права та моралі. Захоплювався і завжди, завжди (двічі мною вжите слово) радів та допомагав такій молоді. І зараз, щиро, безмежно, особисто, щоразу радію кожному успіху кожного молодого Буковинця, Українця, Патріота, Активіста. Така молодь є – вона працює у наших бібліотеках чи музеях, громадському чи журналістському середовищі, на виробництві, школі чи садку, у роздрібному бізнесі, лікарнях, державній службі. Ми, переконаний, знаємо один одного, ми часто здогадуємося про наше спільне. І ЗНАЄТЕ, ми маємо не тільки спільних друзів, але й спільне майбутнє. І не залежно від крісла науковця, підприємця чи державного службовця такі люди обов’язково, ПІДКРЕСЛЮ, обов’язково знайдуть у спільній справі один одного задля втілення успішних проектів та примноження добробуту для нашої держави та Буковини!
У мене поки що все. На разі підготовка до наступного етапу».

А ось що написав після першого етапу конкурсу редактор газети «Час» Петро Кобевко:

«Папієв з Януковичем відпочивають тоді, коли Павлюк йде на посаду першого заступника голови ОДА.
У Чернівецькій ОДА розпочались конкурси на зайняття посад першого і просто заступника Фищука.

На першого заступника подали заяви 4 претенденти. Газета «Час» писала вже раніше, що нехай заяви й подають 4 людини, а виграє один – Михайло Павлюк, син Віктора, котрий колись був мером Чернівців, потім заступником голови ОДА, потім першим заступником голови ОДА, а тепер у Києві десь в АПК.

Син Михайло раніше програв вибори до Чернівецької обласної ради. Але це не завадило йому претендувати на посаду першого заступника голови ОДА. Тим паче, що на неї люди не вибирають. Вибирає Стецевич (заступник голови ОДА, голова конкурсної комісії) та комісія.

Тож ще далеко до конкурсу було визначено переможця – це Михайло Павлюк. Інші кандидатури були ширмою демократії. Але перед самим конкурсом з’ясувалось, що такою «ширмою» не бажає стати екс-мер Новодністровська Руслан Панчишин. І він не погодився з умовами, які виставили їм конкурсна комісія.

А комісія вимагала аби 3 кандидати змагалися між собою о 10-й годині, а Павлюк мав прийти на конкурс один об 11.00. Чому?
Ніхто нікому нічого не пояснював. Навіщо вони таке робили?
Тільки Стецевич і Бог знає. Більше ніхто.

Насамкінець цього цирку Панчишин вирішив не брати участь у конкурсі. Комісія проголосувала за те, аби він не відповідав на запитання. Хоча письмової заяви Панчишин не подав.

А Стецевич хотів виправдати свою позицію і поведінку. Він щось казав про закон. Але не зміг заперечити, як незважаючи на конкурс першим заступником стане Павлюк. Як і казала газета «Час».

Навіщо нам була революція?
Навіщо мене труїли газом беркутівці?
Навіщо нам жертви Небесної сотні?
Навіщо нам АТО?
Якщо все заздалегідь зрозуміло…»

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. Та подивіться на ту комісію! Звісно, що вони виберуть Павлюка. Одна з них – їхня кума, мінімум троє працювали в безпосередній близькості з його батьком, коли той був першим заступником, і ще кілька осіб були з ним в одній команді. Задовбали вже ці Падлюки – всюди пхатися, сором би мали! Хтось взагалі памятає, що доброго зробив його батько, коли був заступником голови ОДА? То й оце то саме зробить.

  2. «Некоторые все ещё нас спрашивают: а почему дети аппарата и работать устраиваются в аппарат? Я вам, товарищи, так отвечу: мы за трудовые династии. К примеру, мать — инструктор Сидоренко, дочь — инструктор Сидоренко, внучка вырастет и будет тоже инструктор Сидоренко, не выше, товарищи!»
    (© Г. Хазанов, «Разговор с народом»)

  3. Самовпевнений високомірний хлопець цей Павлюк молодший. Тато був хитрим і підлим. Якщо Міша такий самий, то не дай боже йому дорватися до влади.

    • Який Павлюк судити тим, хто з ним працював, трохи його знає та по результатах його роботи. Бачу по коментарях, що жовч та заздрість затуманили голову настільки, що залишки глузду здорового вивільнилися. А біда в тому, що з такими доведеться у подальшому працювати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ