У Мигово відкрили басейн і школярі зможуть на уроках вчитися плавати (відео)

0
557
Загрузка...

Басейн у Мигівському навчально-виховному комплексі Вижницького району будували приблизно 10 років. Місце для нього було передбачене одразу, а ось за будівництво взялися лише у 2016 р.

 

Як зазначила директорка департаменту освіти Чернівецької ОДА Оксана Палійчук, «якби не цей 1 млн. 641 161228-mygovo-baseynтис. 700 грн., який був виділений Мигівському НВК за 3 місце в обласному конкурсі, то, звичайно, цього б басейну не було».

Тепер на уроках фізкультури місцеві учні зможуть навчатися плавати, чого, на жаль, не можна сказати про інших буковинських школярів (за винятком окремих загальноосвітніх шкіл Чернівців, які, з ініціативи облцентру «Спорт для всіх» і за домовленістю між місцевою владою та власниками басейну «Титан», проводять там уроки плавання).

fakty.cv.ua

***

Мигово: спорт – здоров’я – романтика – сюрпризи (фото)

***

А ось і про міську плавальну програму з вуст мера міста Олексія Каспрука:161225-tytan-plavannya-shkolyari

«Завдяки співпраці федерації плавання, освітян, батьків та влади майже сотня маленьких чернівчан навчились триматись на воді.

Це перший маленький крок на важливому шляху. Попереду багато амбітних планів. В наступному році розпочинаємо реконструкцію басейну в 27-й школі. Сподіваємось на підтримку уряду в спорудженні ще одного басейну в одному із мікрорайонів. Вже наступного року збільшимо кількість учнів, які будуть займатись плаванням.

Чернівецьким чемпіонам бути!

Окрема подяка ініціаторам цієї програми – Людмила Сідлецька та її команді, а також батькам, які долучились до цієї корисної справи».

На відміну від ситуації, коли Олексій Павлович у пості-повідомленні в ФБ про нещодавнє відкриття майданчику з штучним покриттям у ЗОШ №33 чомусь не згадав президента ФК «Спарта» Олега Кердея, який за власні кошти облаштував той майданчик (і мер точно знав про це, як і нардеп Максим Бурбак, який також прийшов на відкриття, знав, хто зробив майданчик, але також, на жаль, не згадав його в своєму повідомленні публічному), у пості про цю міську плавальну програму міський голова не згадав про «Спорт для всіх», найімовірніше, просто не знаючи, що незабаром після відкриття басейну «Титан» керівник центру «Спорт для всіх» домовився із співласником басейну про можливість організованих груп школярів плавати на пільгових умовах, потім організував спільну зустріч з представником міського управління освіти Володимиром Цурканом, після чого «піонерами» у використанні цієї можливості стали учні ліцею №4 (екс-школа №18)… Добре, що ініціативу і домовленість підхопили і розширили, і це вже не найважливіше, чи всіх причетних згадують – головне, аби діткам на користь;)

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ