У ставленика Яценюка проводять обшуки через махінації на суму +257 млн.

0
199
Фото: karpatskijobjektiv.com
Загрузка...

ГПУ і СБУ проводять обшуки на квартирі керівника відомства у справі про закупівлю простроченого палива за завищеними цінами.

Головне слідче управління ГПУ та СБУ наразі проводить обшуки у Держрезерві, а також на квартирі керівника відомства Вадима Мосійчука у справі про закупівлю простроченого пального за завищеними цінами.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє народний депутат Сергій Каплін:
«В Держрезерві зранку обшуки Головного слідчого управління ГПУ та СБУ. Слідчі дії по справі про закупівлю простроченого пального. також відбуваються на квартирі керівника Держрезерву Вадима Мосійчука – ставленика Яценюка та Абромавічуса.

По провадженню за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.15, ч. 5 ст. 191 ККУ (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) також відбуваються обшуки в фісах компаній ПАТ “Концерн Галнафтогаз” в Києві та Львові та на офісі-заправці ПП “ОККО Бизнес Контракт”.

Я ще в лютому попереджав про підозрілий тендер в Держрезерві, до корита якого дорвавсь антинародний фронт, на придбання дизелю за вищою за ринкову ціною і з дивним строком зберігання».

Політик наголошує, що підозрілий тендер мав місце ще в лютому, коли Держрезерв, який належить до сфери впливу партії «Народний фронт», заявив про придбання дизелю за ціною, вищою від ринкової.

У ГПУ заявляють, що посадовці Держрезерву у змові із службовими особами фірми-постачальника пального провели «завчасно узгоджені незаконні відкриті конкурсні торги щодо закупівлі за бюджетні кошти дизельного пального в кількості 17 тисяч тон на загальну суму 257 млн грн».

Більше того, як заявили у ГПУ, це пальне не відповідало вимогам ДСТУ, а саме термінам зберігання.

Джерело: ua1

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ