Москаль критикує Порошенка за обіцянку скасувати обмеження на вивезення лісу

0
136
Загрузка...

Те, що Президент України Петро Порошенко на саміті Україна-ЄС 24.11.16 пообіцяв скасувати скасувати заборону на експорт необробленої деревини задля отримання траншу у розмірі 600 млн гривень, і прості українці, і багато політиків сприйняли негативно.

Традиційно «смачно» висловив свою позицію буковинський губернатор Закарпаття Геннадій Москаль:
«Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що Україна в найближчі тижні скасує заборону на експорт необробленої деревини. У відповідь на це ЄС готовий надати нам останній транш фінансової допомоги – 600 мільйонів євро.

Хочу сказати з цього приводу кілька слів, як керівник єдиної області в Україні, лісистість якої займає більше половини території, і єдиної області, яка не продає в Європу ні паливну, ні ділову деревину.

Може тоді вивеземо з цієї країни все, що має хоч якусь цінність, продамо за копійки, а самі залишимося голі й босі в центрі Європи? Про 600 мільйонів євро допомоги через півроку всі забудуть, а вирубані й продані за копійки Карпати стануть національною ганьбою на довгі роки.

Тому нехай європейські партнери не ставлять нам ультиматуми й не перетворюють Україну в сировинний придаток. Я особисто буду просити нардепів від Закарпаття не голосувати за скасування мораторію на вивезення необробленої деревини за кордон.

Давайте не уподібнюватися аборигенам, у яких колоністи за скляні цяцьки виманювали землю, а доведемо, що ми європейська нація, яка має свій гонор і береже національні багатства!»

fakty.cv.ua

***

І все це заради чого?..

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ