Депутат міськради: ми повинні перезавантажити раду, разом з мером (відео)

0
215
Загрузка...

Учасник АТО і «депутат зі стажем» Василь Максимюк, який був і може ще бути реальним кандидатом на посаду секретаря Чернівецької міської ради VII скликання, вважає, що якщо в міськраді не буде знайдено компромісу до кінця року, треба йти на перевибори.

Щодо потенційного секретарства у міській раді Василь Максимюк зазначив: «А ви уявляєте сьогодні стати секретарем, при тому що відбувається в нашій міській раді? Є сьогодні серед 42 депутатів той, хто найбільше консолідує раду і знайде компроміс? Це дуже складно на сьогоднішній день – взяти на себе таку відповідальність…

Якщо б міський голова, у чому я дуже глибоко сумніваюсь, взяв декілька своїх слів назад, про які ми вже сьогодні говорили, можливо, ми би і шукали спільну мову. В іншому випадку це не є можливо сьогодні. Це дуже важка ноша…»

Щодо перевиборів:
«Якщо не буде знайдено консенсусу… до кінця цього року, то я впевнений, що ми всі повинні збиратися на перевибори. Так не може бути, тому що ми бачимо, що від того що відбувається страждають чернівчани.

До мене телефонують люди, які не можуть потрапити на прийом до головного архітектора, яка цілий тиждень знаходиться в міській раді, тому що йдуть сесії. Сьогодні не консолідована робота депутатського корпусу. Сьогодні важко збираються члени комісій для розгляду тих чи інших питань, і тому всі ці питання переносяться до сесійної зали на сесії, сесії продовжуються по 3-4 дні. Тому якщо не буде знайдено консенсусу, я впевнений, і я буду основним ініціатором про те, що задля громади ми повинні всі збиратися на вибори. Наскільки мені відомо, на сьогоднішній день десь в кулуарах представники багатьох партій кажуть про те, що ми готові йти на вибори. Якщо не буде консолідації, я буду виступати автором, ініціатором про те, що сьогодні буде об’єднання громад, і воно відбудеться міста Чернівців та Чорнівки, і ми повинні всі перезагрузити раду, разом з мером…», – сказав Василь Максимюк.

Повне інтерв’ю дивіться тут:

***

Сесія міської ради, знову цирк, вручення золотих унітазів та травма Максимюка

***

Депутат про організацію роботи міської ради: «Її немає, тому ми засідаємо тижнями»

***

Депутат міськради про те, як має розвиватися громадський транспорт у Чернівцях

***

Каспрук не вважає депутата-учасника АТО гідним посади секретаря міськради

***

Поранений в АТО депутат: Проблему можна вирішити лише мирними переговорами

***

Поранений в АТО депутат: Ми ділилися бронежилетами

***

Поранений учасник АТО: У цій війні більше запитань, ніж відповідей…

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ