Нові докази у справі Білика (відео)

1
197
Загрузка...

Під час ХІІІ сесії міської ради VII скликання 29.09.16 представник студентської громади, якому передав слово депутат-«фронтовик» від «Солідарності», «презентував» нові докази проти іншого депутата Ростислава Білика, якого, нагадуємо, звинувачували у підкупу виборців (студентів) на виборах 2015 р.

 

Степан Воля, якому передав слово від БПП «Солідарність» (за квотою «Народного фронту») Сергій Греков, вийшов на трибуну, аби 160929-volyastepan-sesia-fakty-cv-uaзакликати притягнути до відповідальності «пана Білика за все те, що він вчинив». Коли у нього запитали про докази, Степан заявив: «Я був присутній, які вам докази ще потрібні, я був присутній»… Цікаві докази, правда?..

Хлопця назвали провокатором, на що він сказав: «Я ніякий не провокатор, я не стану брехати, я там був на місці, я те все бачив». Неймовірно, хлопець, так виходить, володіє надзвичайними здібностями – він все бачив, тобто, напевно, бачив через штори за кого ставили позначки виборці і т.п.? Це чимось нагадує відомий анекдот, коли один чоловік іншому каже:
– Уявляєш, мій сусід каже, що кожного дня спілкується з Богом!
– Та бреше, мабуть…
– Не може брехати людина, яка кожного дня спілкується з Богом!

Ще була дискусія на тему, «хто де був на Майдані». Зрештою, виявилось, що Степан був на Центральній площі, себто на «місцевому Майдані».

І все ж «представник студентської громади» зірвав оплески, коли сказав, що треба ВСІХ притягнути до відповідальності. Правда, коли хтось з депутатів сказав, що, мовляв, передусім, треба притягнути до відповідальності Бурбака, студент захвилювався і, схоже, трішки розгубився (передивіться відео). Чому би це?..

А взагалі юристам треба задуматися – чи не ініціювати зміни до законодавства, які дозволять використовувати в якості доказової бази такі «докази», як, наприклад, запевнення: «Я не стану брехати», «Я був присутній, які вам докази ще потрібні» і т.п.:)

***

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ