На працівника Інспекції благоустрою «наїхали», заступившись за бабусь? (відео)

0
371
Загрузка...

У центрі Чернівців під вечір 14.09.16 стався конфлікт за участю представників Інспекції благоустрою м. Чернівців.

 

Працівник Інспекції Денис Ільїн підійшов до бабусь, які торгують на початку вул. 28 Червня, і сказав їм, що торгівля там заборонена. В цей час під’їхали на машині двоє чоловіків, яких інспектор назвав неадекватними і п’яними (одного на відео видно, що у нетверезому стані). Сказали показати посвідчення, коли інспектор показав, один з них відібрав посвідчення і сказав, що забрати його зможе другого дня в обласній прокуратурі. Працівник Інспекції повідомив про конфліктну ситуацію начальнику Сергію Обшанському, який оперативно прибув на місце події і намагався з’ясувати у п’яного чоловіка, на якій підставі він забрав посвідчення у його підлеглого. Попутно викликали поліцію.

Пізніше Сергій Обшанський на своїй сторінці у Facebook повідомив, що за інсайдерською інформацією цей чоловік, який відібрав посвідчення, – колишній працівник ДПС УДАІ області Євгеній Дутчак, який був інспектором дорожньо-патрульної служби, а на даний час – пенсіонер органів УМВС…

На місці події за збігом обставин була журналістка «МБ».

***

Матеріал з molbuk.ua:

У працівника інспекції з благоустрою Чернівців Дениса ІЛЬЇНА незаконно відібрав посвідчення молодик на автомобілі марки ВMW. Він представився працівником прокуратури Чернівецької області і сказав, що якщо хлопець хоче повернути своє посвідчення, нехай прийде наступного дня за ним за адресою по вулиці Кордуби, 21, де, як відомо, знаходиться обласна прокуратура.
Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, це трапилося 14 вересня близько 18.00 на вулиці 28 Червня у Чернівцях.
– Я виконував свою роботу, – розповідає Денис Ільїн. – Підійшов до жінок, які торгували по вулиці 28 Червня і сказав, що тут торгівля заборонена. А тут під’їхали на машині двоє чоловіків, неадекватні, п’яні. І сказали, щоб я показав посвідчення. Я показав, а один із них відібрав його у мене і сказав: “Завтра підійдете до мене в кабінет на Кордуби, 21, в прокуратуру, заберете”. Потім таки віддав посвідчення, точніше, дав його якійсь бабусі, а вона віддала пізніше мені”.
Працівник інспекції викликав свого керівника, начальника інспекції з благоустрою м. Чернівці Сергія ОБШАНСЬКОГО. Який, у свою чергу, допитувався молодика, хто він такий і на яких підставах забрав посвідчення у його підлеглого. Проте молодик не міг зв’язати і кількох слів – адже мав явні ознаки алкогольного сп’яніння
Побачивши журналіста, другий молодик в автомобілі підняв бокове скло і поїхав геть, залишивши свого приятеля самого у “біді”. Той хотів піти геть, але С. Обшанський його затримав, щоби він поспілкувався з поліцією. “А чого я маю вам представлятися, хто ви такий?” – буркнув молодик С. Обшанському, хоча той представився.
Зрештою С. Обшанський облишив чоловіка, який вперто намагався піти. При цьому зробив виклик у поліцію і передав туди номер автомобіля та фото порушника.
-Якщо впізнаєте цю людину, дайте, будь ласка, знати, хто це і чи справді він є працівником прокуратури, – звертається до читачів Сергій Обшанський.

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ