Сміх і гріх: на Буковині новий асфальт зривають голими руками… (відео)

4
11131
Загрузка...

Чи то асфальт у нас таки надто неякісно кладуть, чи то буковинці – як ті казкові богатирі нечуваної сили, що так запросто зривають асфальт голими руками…

 

Справа набуває резонансу. Колишній депутат обласної ради – директор у ТОВ «Сіанон ЛТД» Руслан Мельник (активний учасник революційних подій) звернув увагу на відео «Сторожинець Інфо», на якому видно, як прокладений у Великому Кучурові асфальт піднімають і зривають руками.

Це дотепно публічно прокоментував блогер Михайло Шморгун:

«Рвуть асфальт руками …160801-asfalt-neyakisniy-Kuchuriv-fakty.cv.ua
Мій старший товариш Руслан Мельник – людина правильна і з принципами. Він нині займається тим,що не дає грубо відмивати гроші новоствореної громади Кучурова.

Місцевий голова, разом з підрядником ШБУ-60 (Майора) отримали поза тендерними процедурами 3 ділянки дороги . Ціна питання – 4,5 млн. грн. Єстєствєно роботи роблять не так, як планували в кошторосі. Єстєственно – деребанять. Але все набагато гірше.

Руслан, разом з місцевими депутатами вирішили спитати з підрядника за його роботу – поїхали на місце будівництва, взяли всі вводні папірі, звірили з тим що є….

Почалася епопея, де головним героєм став керівник нової громади Тодеринчук, який натравив людей на Мельника і звинуватив його у тому, що через нього ремонт не відбудеться… Звичайно ж підрядник “конструктивну позицію” примаря підтримав…

Історію можна було б вважати закінченою, якби журналісти не поїхали на місце де місцеві жителі “рвали руками асфальт”.

Мораль цієї історії дуже пічальна. Ми будемо далі мясити ногами багно, коли як громадяни умовного Кучурова будемо на руках носити своїх вождів які “кладуть асфальт” і будемо ганити таких,як Руслан, які боряться за кожну копійку своєї громади і в очах тієї ж громади є “зрадниками”…»

А 1.08.16 і Руслан Мельник дав свій коментар щодо проблемної ситуації:

«Всім, всім хочу подякувати за підтримку.Особливо Михайлові Шморгуну, Марині Кирилюк, Дмитру Балінову( Сторожинець инфо). Останнім часом відійшов від громадської діяльності, але не міг допустити щоб “ЗАТРАВИЛИ” тих кількох чесних депутатів. які боряться з цим свавіллям.
Завдяки нашим спільним зусиллям – сьогодні йдуть роботи повним ходом, щоб відремонтувати гнилі діляни та покрити другим шаром, але робота по виведенню ділків на чисту воду повинна продовжуватись, щоб вони на далі не хотіли дерибанити.
Про перебіг подій, буду й надалі всіх повідомляти».

fakty.cv.ua

Загрузка...

4 КОМЕНТАРІ

  1. >> Єстєствєно роботи роблять не так, як планували в кошторосі. Єстєственно – деребанять.
    >> Мораль цієї історії дуже пічальна.

    Як може поважаюча себе редакція таке публікувати? Хоча б якийсь стандартний спелчекер використайте, якщо немає кому перечитати.

  2. Справа в тому, що подібне діється всюди і на горе-керівників, які підтримують таких виконавців халтурно- деребанних робіт, немає управи, вони ще й грозять громаді не прокладанням доріг.Що робити???

  3. Справа в тому, що подібне діється всюди і горе-керівники громад підтримують таких халтурщиків ще й погрожують і мстять активістам.Що робити?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ