Яценюк погодився очолити рідну область, аби «втерти носа» Саакашвілі

2
3111
Загрузка...

Проблема з довгоочікуваною відставкою Арсенія Яценюка з поста Прем’єр-міністра України розв’язалась несподівано легко – після того, як йому запропонували взамін не розслідувати можливі зловживання у діяльності Уряду за «його період» та посаду голови Чернівецької ОДА.

 

Від цієї пропозиції Арсеній Петрович не зміг відмовитися, і 1.04.2016, нарешті, заявив про свою відставку та згоду очолити рідну Чернівецьку область. Яценюк заявив, що збирається на новій посаді «показати як треба працювати популісту Саакашвілі», який, як відомо, очолює виконавчу владу Одеської області.

На посаду першого заступника нового губернатора, за неофіційними даними, вже погодили кандидатуру Максима Бурбака (який, відповідно, має скласти повноваження народного депутата і, зрозуміло, керівника фракції «Народного фронту»). Про інші кадрові рішення Арсеній Петрович поки що офіційно не повідомив. Лише натякнув, що найпроблемніші управління хоче доручити опозиційним силам, щоби вони менше базікали – краще хай покажуть себе в роботі. Зокрема, посаду прес-аташе, кажуть, вже запропонували заслуженому журналісту України Василю Забродському, департамент охорони здоров’я, звісно, очолить депутат обласної ради Ольга Кобевко, Чернівецьким облавтодором має управляти депутат міської ради Володимир Бешлей, департамент економіки, подейкують, об’єднають з підрозділом боротьби з контрабандою і віддадуть в управління відомому бізнесмену Юрію Кушніру, а «головним митником» Буковини, замість Миколи Салогора, Арсеній Петрович хоче бачити громадського діяча Ігоря Жижияна.

Ось так тихо, без гучних заяв і прес-конференцій, завершилась епопея з відправкою Арсенія Яценюка у відставку.

Інформація отримана з конфіденційних джерел і має бути незабаром розміщена на офіційній сторінці Арсенія Яценюка у Facebook.

Принагідно вітаємо всіх з 1 квітня.

fakty.cv.ua

На правах соціальної реклами: лиш не сприймайте це серйозно в День сміху:) Якщо усміхнуло – дякуємо;)

Загрузка...

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ