Кримінальне провадження відносно одного з керівників чернівецької поліції

0
312
Володимир Майборос. Фото: promin.cv.ua
Загрузка...

За матеріалами СБУ обласна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження відносно одного з керівників управління буковинської Національної поліції.

 

Мова про колишнього керівника Волноваського райвідділу міліції Володимира Майбороса, який на Буковині фігурував на посаді заступника начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення поліції у Головному управлінні Національної поліції Чернівецької області. Як відомо, щодо нього були відеоматеріали та інші відомості, які ніби свідчать про його антиукраїнську діяльність на Донеччині.

1 квітня 2016 р. в ЗМІ з’явилась інформація про те, що Майборос написав рапорт на звільнення.

І ось тепер Прес-служба прокуратури Чернівецької області повідомляє про те, що зареєстровано кримінальне провадження відносно Володимира Майбороса.

За матеріалами Управління СБУ в Чернівецькій області внесено відомості до ЄРДР  за ст.367 ч.1 КК України (службова недбалість) відносно Майбороса Володимира Віталійовича, який працюючи на посаді начальника Волновахського РВ УМВС України в Донецькій області на початку березня 2014 року, всупереч своїм посадовим обов’язкам взяв участь в засіданні «Круглого столу» Волновахського району, на якому обговорювалось  питання «федералізації» південно-східної частини України та імплементації рішення Донецької обласної ради про проведення референдуму зі встановлення статусу південно-східних регіонів України, що супроводжувалось публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України.

При цьому, Майборос В.В., нехтуючи своїми обов’язками начальника Волновахського РВ УМВС України в Донецькій області, не вжив передбачених законодавством України заходів,спрямованих на припинення розповсюдження таких закликів та не скористався своїми правами та повноваженнями, визначеними Законом України «Про міліцію», спрямованими на настання негативних наслідків, чим було завдано істотної шкоди охоронюваним законом інтересам державним та громадським інтересам.

fakty.cv.ua

***

Відео підтверджує, що в керівництві буковинської поліції – посібник терористів

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ