«Флешмоб» з номером «ЯЦН ПДР» підтримали за межами Буковини

1
699
Загрузка...

Ініціативу відомого журналіста і екс-депутата Чернівецької міської ради Василя Забродського, який почав роз’їжджати з номерним знаком «ЯЦН ПДР», підтримали за межами Буковини.

 

У неділю, 3.04.16, франківський журналіст і громадський діяч Роман Реведжук, який нині працює переважно в столиці («Київ З Перцем», Перша Українська Незалежна Медіа Платформа), на своїй сторінці у Facebook написав:

«Вважаю гріх буде, якщо не підтримати ініціативу колеги з Чернівців, журналіста Василя Забродського та нагадати всім українцям що “ЯЦН ПДР”, думки наші співпадають тому маємо підтримувати один одного заради єдності. Я дійсно ЦіНую Правила Дорожнього Руху, тим більше після вчорашньої інспекції, бо в її рамках дозволив собі грішити, то тепер мушу виправлятися!
Правда на “Ровері” номера краще дивляться, як на “Супербі”, надіюся мене Моя Нова Поліція Івано-Франківська зрозуміє! А інші свідомі водії проявлять свою громадську позицію до різних ПДР.
Передаю естафету львів’янам, черкащанам та запоріжцям!»

Цікаво, чи почують його львів’яни, черкащани та запоріжці. І чи покарає п. Романа за незареєстрований номерний знак нова франківська поліція, адже, нагадаємо, Василю Забродському за його «ЯЦН ПДР» штраф вже виписали.

fakty.cv.ua

Заробляли на Майдані, тепер здають патріотів на передовій… (відео)

За номерний знак «ЯЦН ПДР» Забродського, нарешті, оштрафували

Екс-депутата, який їздить з номерним знаком «ЯЦН ПДР», таки оштрафували

Екс-депутат провокує нову поліцію номером «ЯЦН ПДР»

Нова народна «забава»: номера «ПТН ПНХ» міняють на «ЯЦН ПДР» (фото)

Яценюк погодився очолити рідну область, аби «втерти носа» Саакашвілі

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ