Депутати перейнялись проблемою люків у Чернівцях (відео)

0
251
Загрузка...

Відсутність люків на чернівецьких дорогах або їх вкрай занедбаний стан негативно впливає на безпеку руху призводять до дорожньо-транспортних пригод.

 

Депутат Чернівецької міської ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Брязкало на черговій сесії міської ради 31.03.16 підняв проблему люків в місті Чернівцях і відповідно питання безпеки руху, адже саме через відсутність люків чи їх вкрай занедбаний стан трапляється чимало ДТП, – повідомляє прес-служба буковинської «Самопомочі».18-Bryazkalo

Чернівці – архітектурно привабливе місто, але дороги, у нас не в найкращому стані. Потребують ремонту і люки на дорогах, через них місто не може бути безпечним, – зауважив Андрій Брязкало.

– Так, на вулиці Університетській невідремонтовані люки часто призводять до аварійних ситуацій. У деяких місцях вони просідають на 5 – 15 сантиметрів від рівня асфальту, а подекуди люки й зовсім відсутні, – зауважив на сесії депутат Андрій Брязкало.

Депутат від «Самопомочі» висловив пропозицію виділити кошти на ремонт люків та створити комісію, яка вивчатиме питання, чому їх не ремонтують.

Депутати підтримали пропозицію Андрія Брязкала і вирішили підготувати програму ремонтів як дорожніх, так і зливних люків на дорогах.

fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ