Артем Мілевський святкував забиті голи у Чернівцях

0
1780
Загрузка...

Після вдалого матчу у стикових іграх за збереження прописки  його теперішньої команди у Румунській лізі 1 проти Ботошан, відомий український футболіст побував у Чернівцях і встиг поспілкуватись з місцевими футболістами, і не тільки.

Так Артем був помічений у лаунж-барі “Прайм” та, звісно, у нічному клубі “Egoist Palace”. І щоб розвіяти очікування “доброзичливців”, – не вживав спиртного і був абсолютно адекватний.

Треба зазначити, що в останньому матчі легендарний нападник “Динамо” (Київ) і збірної України забив 2 м’ячі. Нижче наводимо декілька фото із шанувальниками і враження екс-гравця “Буковини” від спілкування з Мілевським, що можуть дещо не вписуватись у вже усталений стереотип – “гуляка Артем”!

Дмитро Мельничук (мовою оригіналу, все ж Дмитро останнім часом жив у Росії, йому пробачаємо) :

“Наверное, самым обсуждаемым футболистом в Украине за последние лет 10, еще с времен ЧМ-2006, являеться Артем Милевский. Обсуждаемый по разным причинам. Так вот, после вчерашнего вечера я очень удивился, так как не ожидал, что с такой личностью можно довольно таки легко найти общий язык. Общительный, высоко интеллектуальный, искренний, без какой-либо звёздочки. Поговорить удалось на разные темы: это и несостоявшийся переход в один из топ-клубов Европы, и “халатная история”, отношения с Блохиным и Фоменко, матчи с Италией и Швейцарией на чемпионате мира-2006, в т.ч. знаменитый пенальти, перспективы поехать на Евро-2016, переход Евгения Селезнева в “Кубань,” ну и, конечно, про Динамо (Киев) и его привязанность к этому клубу. “Если прям сейчас позвонит Игорь Михайлович, я пешком пойду в Киев, только бы играть в Динамо” – эти слова говорят о его отношению к великому клубу, которого не хватает многим действующим футболистам ДК. Удачи тебе, Артем!!!”

І ми, від нашої редакції, щиро бажаємо усіхів Артему!!

Відео голів можна подивитися тут:

Олександр Білоус, Fakty.cv.ua

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ