Нардеп Бурбак пропонує скоротити апарат облради на 50%

0
224
Максим Бурбак
Загрузка...

Народний депутат України Максим Бурбак публічно запропонував скоротити наполовину апарат Чернівецької обласної ради і залишити лише одного заступника голови.

 

Чернівецький «народний обранець» звернув увагу на те, що проектом обласного бюджету на 2016 рік передбачено понад 4 млн. грн. на утримання апарату обласної ради, з яких понад 3,5 млн. – на зарплату. Максим Бурбак пропонує скоротити на 50% штатну чисельність апарату облради, але із збереженням фонду оплати праці, аби можна було залучати більш кваліфікованих працівників на вищі зарплати.

На своїй сторінці у Facebook.com Максим Бурбак написав:
«За попередньою інформацією цього тижня відбудеться сесія Чернівецької облради 7-го скликання. Головним питанням буде розгляд та прийняття бюджету області на 2016 рік. Нагадую, що парламент прийняв рішення щодо скорочення чисельності депутатів місцевих рад, яке було успішно проведено та закріплено результатами місцевих виборів, проведених в жовтні 2015 року. Відповідно чисельність крайового парламенту складає 64 депутати. Логічно, що скоротивши майже вдвічі чисельність депутатів, відпадає потреба в такій кількості працівників апарату. Проектом передбачається 4 млн 283 тисячі гривень на утримання апарату облради, з них 3 млн 528 тисяч гривень фонд оплати праці. Пропоную депутатам скоротити на 50% штатну чисельність працівників апарату облради із збереженням фонду оплати праці, відповідним зменшенням кількості приміщень, що використовуються та видатків на їх утримання. Працівників призначати найбільш кваліфікованих за результатами конкурсу. Нові кадри будуть більш мотивовані, тому що будуть отримувати більшу зарплатню за ефективніші результати роботи. Ну й головне – скоротити посаду заступника голови облради. В попередньому скликанні облрада, в складі 104-х депутатів, довший час працювала з двома членами Президії. Певно можливо ефективно працювати 64-м депутатам і з одним заступником голови.
Звісно рішення за депутатами. Однак, реформи треба починати з себе».

Ніби й нормальні пропозиції!
Цікаво, а чи здогадується п. Бурбак, що в наших законодавчих реаліях (які нерідко так і хочеться назвати «дебільними»), м’яко кажучи, складно (якщо взагалі неможливо) скоротити наполовину чисельність працівників, а половині, яка залишиться, платити удвічі більше? А чи не пробував Максим Юрійович робити такі цінні підказки своєму другу і соратнику прем’єру Арсенію Яценюку – він то може не лише «з себе почати», скоротивши на 50% Кабмін і всі міністерства, а реально посприяти тому, щоби в країні взагалі стало менше «порожньої» бюрократії, а заробітки – гідними… Чи це так – аби поговорити, «поколотити політичні понти»?..

А ось Вам, Максиме Юрійовичу, трохи земляцьких реалій – ознайомтеся і розпишіться:) :

Про фінанси і романси: Спортивний керівник «розворушив» роботу і… звільнився

fakty.cv.ua

***

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ